UAB „Klaipėdos statybos kompanija“- jūsų būsto efektyvumui

Statybų pabaigimasŠiandien kaip niekada norime, kad mūsų padarytos investicijos iš tiesų būtų vertingos ir atsipirktų su kaupu. Ypač tai svarbu, kada kalbame apie naujo būsto įsigijimą. Netrukus visi senesnių statybų daugiabučiai turės įgyti privalomą energetinę sertifikaciją, taip pat turi būti atlikti garso matavimai. Energinio naudingumo sertifikatas suteikiamas proceso, kada apskaičiuojamas pastato energijos suvartojimas, metu. Tai ypač svarbu, siekiant efektyviai skirstyti šiluminę energiją ir mažinti šildymo kaštus. Kadangi nuo šių metų rudens visi statomi nauji daugiabučiai privalės būti ne žemesnės nei A energetinio efektyvumo klasės, įvertintiems žemesniu reintigu ateityje gali tekti svarstyti apie renovaciją. Bendrovė UAB „Klaipėdos statybos kompanija“ teikia energetinio sertifikavimo paslaugas ir yra pasiruošusi įvertinti jūsų būsto energetinius rodiklius.

UAB „Klaipėdos statybos kompanija“ veikia jau beveik devynerius metus. Per šį solidų patirties laikotarpį įmonė išplėtė ir patobulino savo paslaugų spektrą. Šiandien kompanija teikia namų statybos, vidaus apdailos, šiltinimo paslaugas. Šie profesionalai taip pat pasirūpina, kad būtų kokybiškai atliktas energetinis auditas, termoviziniai tyrimai, garsiniai matavimai. Bendrovė taip pat dengia šlaitinius stogus, rūpinasi jų šiltinimu ir remontu. Grįžtant prie energetiniosertifikavimo, galima priminti, kad sertifikavimo tvarka nėra sudėtinga. Visų pirma klientas UAB „Klaipėdos statybos kompanijai“ turi pateikti prašymą. Kada pasirašoma darbų sutartis ir sutvarkomi reikiami dokumentai, specialistai atvyksta vykdyti darbų. Tada vyksta duomenų ir kadastrinių matavimų patikra. Galiausiai skaičiuojamas pastato energetinis naudingumas. Galiausiai suteikiamas energetinio naudingumo sertifikatas. Užsakovai turėtų nepamiršti, kad toks sertifikatas galioja ne ilgiau nei dešimt metų.

Plačiau pakalbėkime apie kitą pristatomos bendrovės atliekamą paslaugą. Tai – akustiniai tyrimai. Tokie tyrimai ypač svarbūs daugiabučių bei kotedžų gyventojams. Garso izoliacija – didelis namo privalumo rodiklis, todėl tyrimai vykdomi vis dažniau. Beje, šie tyrimai privalomais tapo įstojus į Europos Sąjungą ir yra atliekami visiems daugiau nei vieno buto pastatams. Jeigu kyla klausimas „kam to reikia?“, ilgai atsakymo ieškoti neverta. Triukšmas neigiamai veikia žmogaus sveikatą, susikaupimą, trikdo ramybę. Įsivaizduokite, jei parėję iš darbo girdėsite, kokias televizijos programas žiūri jūsų kaimynė arba būsite priversti girdėti už sienos besiriejančios porelės barnį, jūsų privatumo ir komforto zona bus pažeista. Būtent todėl svarbu atlikti reikiamus garso izoliacijos tyrimus. Garso matavimai padės specialistams įvertinti, ar garso izoliacija atitinka normas.

Jeigu nusprendėte, kad jums reikalingi minėtieji tyrimai, patikėkite tai profesionalams. Internetinėje svetainėjekskompanija.lt rasite visą reikiamą informaciją. Nurodytais telefonais galite užduoti klausimus konsultantus ir pasitarti dėl tolimesnių veiksmų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *