Tunikos- universaliausias ir laiko patikrintas drabužis.

Šiuolaikinė mada dažnai semiasi idėjų praeityje. Kaip sakoma, nauja, tai gerai pamiršta sena. Todėl daugelis drabužių dizaino sprendimų net nekvepia naujumu. Tiesiog patobulintos kai kurios drabužių detalės. Jei teko girdėti dar senovės vikingai dėvėjo tunikas. Tunikos puikiai prisitaikė ir šiuolaikinėje visuomenėje. Kadangi daugelis moterų mėgsta nežioti kelnes, jos bent šiek tiek suteikia moteriškumo? Tai bene universaliausias drabužis, kurį galia pritaikyti įvairiai, todėl taip mėgstamas moterų ir merginų tarpe. Tunika gali būti ir ilgesnė palaidinė.

tunikosTunika gali būti dėvima visais metų laikais, tiek žiemą tiek vasarą. Turėdamos dvi ar tris tunikas jūs galite sukurti daug skirtingų stilių ir apsirengimo būdų. Tereikia šiek tiek išradingumo ir fantazijos. Kadangi jau kalbame apie tai, kad galime rengtis įvairiai, pateiksime keletą būdų, kaip tunikos pagalba galia sukurti įvairius apsirengimo stilius:

  1. Diržas. Sujuoskite tuniką diržu. Tai gali būti storas, plonas diržas, kai kuriais atvejais gali tikti ir išvaizdus kaspinėlis. Netingėkite eksperimentuoti.
  2. Tamprės. Klasikinis derinys- aptemtos kelnės ir tunika. Šį derinį galite dėvėti kartu su aukštais batais, basutėmis, balerinos bateliais.
  3. Suknelė. Jei norite trumpos suknelės, tunika jums gali tarnauti kaip trumpa suknelė. Pridėkite šie tiek juvelyrinių aksesuarų, gražią rankinę ir atrodysite puikiai.
  4. Paplūdimio suknelė. Vasarą, kuomet yra pakankamai šilta tunika gali būti kaip paplūdimio suknelė.
  5. Naktinukai. Jei tunika jau padėvėta ir nėra tokia išvaizdi, ją puikiausiai galite naudoti kaip naktinukus.
  6. Tuniką galite dėvėti su šortais.
  7. Tuniką galite dėvėti su maxi sijonu. Tik šiuo atveju turite rinktis atsargiai, nes galite atrodyti kaip „matrioška“. Sijonas turėtų būti laisvai krentantis, neturėtų būti pūstas.
  8. Galima sakyti, kad apkūnesnių moterų klasikinis derinys: tai kelnės ir tunika. Tunika puikiai tinka su įvairaus stiliaus kelnėmis.
  9. Taigi kaip tenka pastebėti daug drabužių stilių „išeina iš mados“, vienos mados dingsta, atsiranda naujos mados. Vieni drabužiai pristatomi kaip sezono topai, o kiti kaip jau „išėję iš mados“. Su mada spėti koja kojon yra labai sunku. Todėl visada geriau rinktis tokius drabužius, kurių taip greitai nenupučia mados vėjai. Tunikos galima sakyti yra laiko patikrintas ir išbandytas drabužis. Jos pabrėžia privalumus ir padeda paslėpti trūkumus. Todėl galite drąsiai riktis ir nešioti šį puikų drabužį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *