Svetainių dizainas

Svetainių dizainas – tai ne technologinis darbas, jis reikalauja idėjų, kūrybos. Internetinė svetainė labai svarbi įmonei. Tai strategija (komunikacijos) internete. Tinkamai sukurta internetinė svetainė gali išskirti organizaciją ar produktą konkurencinėje aplinkoje. Kiekvienas nori pralenkti pranašumu konkurentus. Svarbu, kad svetainės dizainas, ją padarytų ne tik reprezentatyvią, bet ir efektyvią. Daugelis užsukęs į internetinius puslapius susikuria nuomonę apie pačią įmonę. Tai, tarsi, vizitinė kortelė.

Svetainių dizainasSvarbu pasirinkti tinkamą dizainerį, kuris turėtų rekomendacijas bei galėtų pateikti savo atliktų darbų pavyzdžių. Tai padės nuspręsti ar tinkamai pasirinktas žmogus sukurs jūsų įmonei svetainės dizainą. Nemažai įmonių siūlo sukurti interneto svetaines (dažniausiai dizaino studijos, reklamos agentūros ar kt.). Jei turite idėjų kaip turėtų atrodyti jūsų interneto svetainė būtinai informuokite dizainerį. Tai gali būti eskizai ir ant popieriaus lapo. Galite tiesiog išdėstyti savo mintis. Yra galimybė pasirinkti, ar jūsų būsimoje svetainėje bus tik nuotraukos, o gal norėsite judančių objektų ar trumpametražio klipo, žinoma, tai turės įtakos kainai. Nepamirškite, kad internetinė svetainė ilgai jums gali tarnauti. Galima svetainių dizaine daryti pakeitimus, tai gali atlikti dizaineris, kuris kūrė.

Jei ieškote svetainių dizaino, naudingos informacijos galite rasti http://www.websitedesignerlondonuk.co.uk/

Kuriant svetainių dizainą svarbu:

 • Pasirinkti ne tik tinkamą žmogų, kuris atliks šį atsakingą darbą, bet ir pasirūpinti medžiaga. Dizainą gali sugadinti nekokybiškos nuotraukos. Patyręs kūrėjas turėtų jus apie tai informuoti.
 • Pasirinkti tinkamą šriftą. Jis turėtų atkreipti skaitytojų dėmesį.
 • Pasirinkti spalvas. Jos turėtų atspindėti įmonės veiklą. Vienoms svetainėms tinka blankesnės spalvos, o kitos reikalauja ryškumo.
 • Viską apjungti, kad jūsų svetainės dizainas sudarytų visumą.
 • Turėti savo stilių.
 • Išskirtinumas. Stenkitės, kad jūsų svetainė išsiskirtų iš pilkos masės. Internete yra daug įmonių svetainių.
 • Patrauklumas.
 • Struktūra.

Daug dėmesio reikėtų skirti tituliniam vaizdui, kadangi lankytojas užsukęs į jūsų internetinę svetainę pirmiausia jį mato. Tai gali nulemti ar žmogus ieškos kitų įmonių svetainių, ar pasiliks. Dizainas kuriamas pagal poreikius. Kiekvienas turi turėti pagrindinius tikslus, žinoti ko tikimasi iš internetinės svetainės.

Kuriant svetaines galima išskirti šiuos pagrindinius žingsnius:

 1. Pradinė informacija.
 2. Planavimas.
 3. Eskizavimas.
 4. Maketavimas.

Dizaino kūrimas nėra lengvas darbas. Jis reikalauja kruopštumo ir atsakingumo. Turi būti viskas suplanuota. Darbams turi būti pasiruošta. Idėjas reikėtų vizualizuoti, o po to realizuoti. Jei galutinis produktas jums nepatinka, būtinai kreipkitės į dizainerį, kad padarytų korekcijas. Jūsų svetainės dizainas turi būti idealus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *