Sužadėtuvių žiedo kainos pasirinkimas: vadovautis tradicijomis ar ne?

Artėja ta diena, kai pasipiršite savo mylimajai… Galvoje atsiranda daug minčių, tačiau pagrindinė – suzadetuviu ziedai. Tačiau akimirkai sustojate ir suprantate, jog įteikimui reikia pasiruošti. O ypatingai – apskaičiuojant išlaidas, nes kartais pasitaiko ir nenumatytų su pinigais susijusių sprendimų. Egzistuoja tam tikros taisyklės, kuriomis besivadovaujantys vaikinai ir vyrai visada suranda geriausią sprendimą.

Suzadetuviu ziedaiYra žinoma, jog tradiciškai sužadėtuvių žiedas turėtų kainuoti maždaug du – tris mėnesius atitinkančią vaikino algą. Ši tradicija atsirado daug seniau, kai atlyginimai nesiekė labai aukštų sumų. Pastebima, jog šiais laikais tokia tradicija nėra viena iš pagrindinių, kuria būtų vadovaujamasi. Retas žmogus, kurdamas naują šeimą, nori skirti tokią didelę sumą žiedui, nes po sužadėtuvių išlaidos tik didės.

Kai kuriems yra priimtina žiedų karatų skaičių nustatyti pagal merginos amžių, padedant tašką tarp skaičių. Juokinga mintis yra ta, jog šia taisykle dažniau vadovaujamasi sau porai išsirinkus jaunesnę merginą, nes tuomet ir žiedai būna pigesni. Tačiau ne visiems yra būdinga atkreipti dėmesį į karatus ir deimantų skaičių ar dydį – kitiems yra paprasčiau pasikliauti pardavėjų patarimais arba rinkti pagal išvaizdą.

Taip pat, senesniais laikais buvo įprasta, jog moterys ir merginos lieka namuose ir atlieka buities darbus, o vyrai tuo tarpu išlaiko ne tik save, bet ir jas. Šiais laikais, darosi labiau įprasta, jog karjeros siekia abu partneriai: biudžetas tampa bendras. Dėl šios priežasties sužadėtuvės nebebūna labai didelė staigmena ir vyrai yra linkę su antromis pusėmis pasitarti apie išlaidas, paklausti, kokia suma būtų tinkama sužadėtuvių žiedui.

Kad ir koks metodas vyrui būtų priimtiniausias, svarbu nepamiršti, jog visuomet galima pasiklausti savo šeimos – galbūt jie turi dailų sužadėtuvių žiedą iš savo santuokos, kuri galėtų atiduoti nemokamai? Nesant šiai galimybei, gausų žiedų pasirinkimą su geriausiomis kainomis galite rasti Indivi.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *