Stacionarūs kompiuteriai

Nors vis labiau populiarėja nešiojami ir planšetiniai kompiuteriai, tačiau tikrai nemažai žmonių vis dar teikia pirmenybę stacionariems kompiuteriams. Ir visai ne be reikalo - stacionarūs kompiuteriai yra patikrinti laiko, rečiau genda ir gali tarnauti 10 metų ar dar ilgiau. Tuo stacionarių kompiuterių privalumai neapsiriboja:

Stacionarūs kompiuteriaiNešiojami kompiuteriai vis dar nusileidžia galingumu stacionariems kompiuteriams. Jei norite, kad jūsų kompiuteris būtų tikrai pakankamai galingas, patartina rinktis stacionarų kompiuterį. Daugumoje biurų vis dar neatsisakyta stacionarių kompiuterių, ir, jei darbo vieta dažnai nesikeičia, visiškai nėra reikalo pirkti nešiojamus kompiuterius.

Stacionarūs kompiuteriai paprastai kainuoja pigiau nei nešiojami: net jei ir vienokio, ir kitokio kompiuterio parametrai būtų labai panašūs, nešiojamas kompiuteris kainuotų brangiau, mat, tokį kompiuterį pagaminti yra sudėtingiau nei stacionarų.

Jei dažnai spausdinate klaviatūra, tai tikrai patogiau daryti pridedama klaviatūra, o ne nešiojamo kompiuterio, kurio klaviatūra tiesiog  yra siauresnė. Taigi, kad būtų dar patogiau spausdinti tekstą, rinkitės pridedamą klaviatūrą.

Nors nešiojamus kompiuterius patogiau naudoti, kai, pavyzdžiui, tenka vykti į kelionę, vis dėlto jie yra kur kas trapesni nei stacionarūs kompiuteriai. Kompiuterių remonto darbuotojams gana dažnai tenka susidurti su tokiais atvejais, kad tenka taisyti nešiojamą kompiuterį, kuris buvo aplietas vandeniu ar kava. toks remontas kartais kainuoja tikrai nepigiai. Jei mėgstate prie kompiuterio gurkšnoti kavą ar arbatą, kur kas saugiau tai daryti prie stacionaraus kompiuterio – jei išliesite gėrimą, jis greičiausiai aplies tik klaviatūrą, o ji gali ir toliau veikti, jei bus gerai išdžiovinama. Jei apliejamas nešiojamas kompiuteris, jo gali ir nepavykti suremontuoti, o tai, be abejo, reikš naujas išlaidas.

Stacionarūs kompiuteriai tiesiog nepakeičiami žaidžiant kompiuterinius žaidimus, ir turbūt kiekvienas kompiuterinių žaidimų mėgėjas pritars, kad tam daug labiau tinka stacionarus kompiuteris nei nešiojamas.

Jei keliausite į kompiuterių parduotuvę, visų pirma apsispręskite, kokio norite kompiuterio: nešiojamo ar stacionaraus. Ir vienas, ir kitas turi savo privalumų ir trūkumų, taigi, visų pirma apsispręskite, ar jums prireiks kompiuterį nešiotis ar jį naudosite vienoje vietoje. Jei jums kompiuteris reikalingas tik biure ar namuose, tokiu atveju galite nedvejodami rinktis stacionarų kompiuterį, tačiau tiems, kurių darbo vieta dažnai kinta, bene geriausias pasirinkimas – nešiojamas arba planšetinis kompiuteris. Nors jis bus mažiau galingas, nereikės sukti galvos kur rasti kompiuterinę, kai prireiks pasinaudoti kompiuteriu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *