Skolų išieškojimas – kai nepavyksta susitarti

Kartais tenka pakliūti į situaciją, kuomet skolininkas vengia mokėti skolą, ir tokiu atveju tenka kreiptis į profesionalus, kurie galėtų padėti susigrąžinti pinigus. Skolu isieskojimas šiandien yra tikrai populiari paslauga, ir tai padeda greičiau bei paprasčiau atgauti pinigus.

skolosKartais skolininkui pakanka tik priminti apie skolą, ir tai galima padaryti telefonu ar elektroniniu laišku, o jei tai nėra veiksminga, tuomet galima siųsti registruotą laišką su priminimu apie turimą finansinį įsipareigojimą. Šiame laiške taip pat galima nurodyti skolos mokėjimo terminą, ir tuomet, jei skolininkas ignoruoja šį laišką, galima kreiptis į įmonę, kuri gali padėti išieškoti skolą.

Galima būti užtikrintiems, kad profesionalai padės atrasti abiem pusėms palankų sprendimą: skolos terminas gali būti pratęsiamas, skolininkas gali mokėti skolą dalimis, ar skolą atiduoti ne pinigais, o tam tikrais vertingais daiktais. Koks pasirinkimas gali būti pats geriausias, tai priklausys nuo abiejų pusių, ir tikrai visada bus galima rasti tinkamiausią variantą.

Jei skolininkas nenori geranoriškai tartis, tuomet gali būti rengiami teismui reikalingi dokumentai, ir tuomet, jei byla laimima, skolininkas turės sumokėti ne tik skolą, bet ir padengti visas teismo išlaidas. Žinoma, teismo dokumentų rengimui yra reikalingi įvairūs dokumentai, kurie įrodytų esamą skolą. Tam tikrais atvejais, kuomet yra skolinamasi iš draugų ar artimųjų, nėra pasirašomas joks skolos lapelis, ir čia daroma tikrai didelė klaida, kadangi įrodyti esamą skolą tokiu atveju gali būti tikrai labai sunku. Taigi, jei planuojate skolintis ar paskolinti pinigų, nesvarbu, kokie artimi būtumėte, pasirašykite vekselį: tokiu atveju prireikus skolu isieskojimas gali būti vykdomas kur kas paprasčiau, ir neteks rūpintis galimais nesklandumais.

Nors liaudies patirtis teigia, kad norint išlaikyti gerus santykius su draugais ar giminaičiais, geriausia yra nesiskolinti ir neskolinti, tačiau tuomet, jei kitos galimybės paprasčiausiai nėra, privalu pasirašyti skolos lapelį, kuris tikrai gali pagelbėti. Tokiu atveju skolą susigrąžinti galima kur kas paprasčiau, ir galima išvengti tam tikrų nesklandumų.

Taigi, jei jums nepavyksta patiems susitarti su skolininkais, galite paprasčiausiai kreiptis į įmones, kurios siūlo išieškoti skolą. Tam tikrose situacijose toks sprendimas iš tiesų gali būti pats geriausias, kadangi pinigus galėsite susigrąžinti iš tiesų labai greitai ir nepatiriant daug streso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *