Keletas patarimų kaip tinkamai prižiūrėti skalbimo mašinas

Kaip ir kiekvieną namuose esantį buities prietaisą, taip ir skalbimo mašiną reikia reguliariai prižiūrėti, nes po ilgalaikio vartojimo mašinoje gali atsirasti specifinis kvapas, kauptis nešvarumai, kalkės ir kita.

skalbimo mašinosTad reikėtų nepamiršti įsigyti skalbimo mašinos iš b-a.lt ir karts nuo karto gerai išvalyti. Pirmiausiai reikėtų patikrinti ir gerai išvalyti filtrą ir žarną. Tada išimkite muilo/skalbiklio stalčiuką, audinių minkštiklio ar baliklio skyrelį ir gerai išplaukite šiltu vandeniu.

Na, o valant pačią skalbimo mašiną galite naudoti įvairias natūralias ir nenatūralias priemones: specialiai skirti valyti skalbimo mašinos milteliai, citrinos rūgštis, distiliuotas baltas actas, kepimo soda ir kita.

Nesvarbu kokias naudosite priemones, tačiau jos visos puikiai išvalis, nuriebalins, panaikins nemalonų skalbimo mašinas kvapą ir kita.

Taigi jeigu naudosite distiliuotą baltąjį actą ir kepimo sodą, tai pirmiausiai ištuštinkite mašiną ir pripildykite karšto vandens, tada įpilkite keturis puodelius distiliuoti baltojo acto, bei pusę puodelio kepimo sodos. Tada leiskite mašinai pasisukti kelis kartus ir išjunkite. Valandai palikite vandenį. O po jos vėl įjunkite skalbimo mašiną ir leiskite jai užbaigti skalbimo ciklą. Išleidus vandenį drėgnu skudurėliu gerai išvalykite skalbyklę. Jeigu norite stipresnio, geresnio rezultato, tai galite naudoti skudurėlį suvilgytą tirpalu iš pusės dalies karšto vandens ir pusės baltojo acto.

Taigi čia tik vienas aprašytas būdas, kaip galima tinkamai prižiūrėti skalbyklę ir atsikratyti nemalonaus kvapo, kokį būdą Jus pasirinkite priklausys tik nuo Jūsų pačių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *