Sieninių spintų dizaino galimybės

Kurdami namų interjerą ypatingą dėmesį skirkite spintoms. Šis baldas atlieka ne tik vieną svarbiausių funkcijų (padeda sandėliuoti, laikyti ir saugoti įvairios paskirties daiktus), bet ir turi svarbią estetinę pusę. Praktika rodo, kad šiuo metu itin stipriai auga sieninių spintų populiarumas. Šių pasiūla tokia didelė, kad priimti tinkamą sprendimą gali būti gerokai sunkiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Svarbiausias jūsų darbas – nuspręsti, kokiu tikslu spinta bus naudojama (ar ketinate joje laikyti drabužius, ar buities reikmenis, spinta stovės miegamajame ar prieškambaryje ir t. t.) bei kuriam stiliui skirsite pirmenybę.

Kodėl sieninės spintos nurungė korpusinius baldus?

Spinta sienojeSieninių spintų populiarumą lėmė jų praktiškumas. Korpusiniai baldai vertinami dėl savo klasikinio stiliaus, tačiau jie nėra tinkami daugelyje situacijų. Pvz., jei galvojate apie spintą miegamajame, natūralu, kad norėsite kuo talpesnio baldo, kuris užimtų mažesnę erdvę. Šiuo atveju sieninė spinta stumdomomis durimis realizuos visus jūsų lūkesčius – tokia spinta leidžia efektyviai išnaudoti laisvą plotą, be to, jūs turite galimybę kurti individualų spintos vidinį išdėstymą (numatyti lentynas, stalčius, pakabų vietą ir t. t.). Stumdomos durų sistemos apsaugo nuo pirštų prisivėrimo, yra paprastos ir patogios naudoti. Be to, kadangi durų atvėrimui nereikia papildomos erdvės, tokias spintas galima montuoti net ir itin mažoje patalpoje. Dar vienas sieninių spintų privalumas – galimybė jas įrengti ten, kur tradicinė spinta paprasčiausiai netiktų, pvz., po laiptais arba palėpėje.

Individualūs dizaino sprendimai

Sieninių spintų dizaino galimybės yra praktiškai neribojamos idėjų. Tiesa, kad būtumėte tikri priimto sprendimo kokybe, baldo patvarumu, funkcionalumu ir ilgaamžiškumu, bendraukite su šios srities profesionalais, pvz., Baltic baldų centras orientuotas į individualius užsakovų lūkesčius, suteikiant galimybę kurti tiek modernaus, tiek klasikinio, skandinaviško, Retro, Vintage ar kito pasirinkto stiliaus nuotaiką.

Jei nemėgstate ryškių spalvų ir vengiate intensyvių dekoracijų, rinkitės natūralios medienos, šviesių atspalvių sieninę spintą, neišsiskiriančią savo formomis ar raštais. Toks sprendimas tiks modernios klasikos būstui. Jei, priešingai, norite kambariui suteikti daugiau gyvybės ir žaismės, rinkitės ryškių tonų sieninę spintą, kuri akimirksniu pritrauks aplinkinių dėmesį. Tiesa, šiuo atveju kiti kambario baldai turėtų likti neutralių spalvų – priešingu atveju, spalvų margumynas atrodys chaotiškai ir varginančiai. Jei patalpa yra nedidelė, pirkite sieninę spintą su veidrodinėmis durimis – krentantys atspindžiai vizualiai padidins patalpą, todėl čia jausitės jaukiau ir patogiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *