SEO optimizavimas – kaip įtikti “Google”?

Dažnai optimizuojant vieną ar kitą interneto svetainę neapsieinama be gudrybių ar manipuliacijų. Seo paslaugos taip pat teikiamos ne visada dirbant švariausiais metodais. Tačiau taip darydami jūs labai rizikuojate. Turbūt iš karo jums iškilo klausimas kuo? Rizikuojate ne tik tuo, kad jūsų svetainėje gali būti pažeminta paieškos rezultatuose, bet ir tuo, kad ji gali būti išmesta iš paieškos rezultatų visiškai. O tai jau ne itin džiaugsminga. Toliau trumpai pateiksime jums keletą tokių metodų ir trumpai paaiškinsime kodėl to reikia vengti.

SEO optimizavimasKartais interneto svetainės būna sukuriamos taip, kad vienas turinys būna matomas vartotojui, o kitas rodomas Google paieškos robotams. Ne tik svetainės lankytojas, bet ir Google tikrai nemėgsta būti apgaudinėjami, todėl geriau nelaukite kol būsite pričiupti nusikaltimo vietoje.

Sekanti problema – tai per didelis raktinių žodžių naudojimas interneto svetainėje. Teko matyti tokių interneto svetainių, kurios tiesiog perkimštos raktinių žodžių ar frazių. Turbūt teko girdėti, tokį posakį: „kas per daug, tas nesveika“. Tai čia tikrai reikalinga pasinaudoti šiuo patarimu. Kuomet rašote tekstus svetainei taip pat ribokite raktinių žodžių kiekius. Jei kone kiekviename sakinyje naudojate tą pačią frazę, jūsų svetainės lankytojas tikrai jūsų nesupras. Galvos, kad mažiausiai esate visiškas beraštis ir tikrai nenorės į jūsų svetainę sugrįžti dar kartą. O Google į tokią interneto svetainę taip pat gali nežiūrėti rimtai.

Kartais svetainė yra suprogramuojama taip, kad neatitinka jokių Seo reikalavimų ir didelės dalies turinio paieškos sistemos net nemato. Iš išorės atrodo puikiai veikianti interneto svetainė, tačiau ji nesulauks Google įvertinimų, nes tiesiog bus nematoma svarbiausia informacija. Todėl įsitikinkite, kad programavimo paslaugos būtų atliekamos kokybiškai.

Kadangi interneto rinka vis darosi konkurencingesnė, taigi neužtenka vidinės svetainės optimizacijos, reikalinga ir išorinė. Galima sakyti, kad išorinė optimizacija sudaro didelę dalį sėkmės. Šioje srityje, gana dažnai nevengiama manipuliacijų. Pavyzdžiui, nusiperkamas didelis „spaminių“ nuorodų kiekis į svetainę. Interneto svetainė neretai šokteli paieškos rezultatais į aukštyn. Tačiau tik laikinai, jei Google supras jūsų neteisėtus veiksmus- jus gali visiškai išmesti iš savo paieškos sistemos. O kada jis supras, tai čia tik laiko klausimas. Nes Google paieškos sistemų algoritmai yra atnaujinami gana dažnai.

Todėl rekomenduojama naudoti tik legalius svetainių optimizavimo metodus.

1 komentaras

  1. Google algoritmai keičiasi nuolat, todėl tik naujovėmis besidomintys SEO specialistai gali įtikti Google paieškos sistemai ir taip iškelti Jūsų puslapį į TOP pozicijas bei pritraukti potencialių klientų srautus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *