Rūbai internetu: mitai ir realybė

Drabužiais internetu prekiauja tikrai ne viena įmonė, ir pirkėjams gana dažnai iškyla įvairių klausimų bei dvejonių dėl pirkimo internetu. Rūbai internetu paprastai parduodami be galimybės juos pasimatuoti, taigi, klientai gana dažnai nuogąstauja, ar tikrai tai galėtų būti pačiu geriausiu būdu apsipirkti. Taigi, kaip viskas yra iš tikrųjų: ar įvairios baimės tikrai yra pagrįstos?

rūbai internetuKartais nuogąstaujama, kad drabužiai, parduodami internetu, nebus aukštos kokybės. Dėl to baimintis tikrai nevertėtų, nes internetu parduodami drabužiai yra tokios pat puikios kokybės kaip ir fizinėse parduotuvėse.Nepasitikėjimą dažniausiai kelia žemos drabužių kainos, tačiau jos yra tokios todėl, kad pardavėjams internetines parduotuves išlaikyti kainuoja pigiau nei fizines, todėl klientams prekės parduodamos su kur kas mažesniu antkainiu.

Taip pat nerimaujama, kad rūbai internetu paprasčiausiai gali netikti. Taip nenutiks, jei žinosite tikslų savo drabužių dydį ir drabužius rinksitės atsargiai. Paprastai pardavėjai nurodo savo internetiniame puslapyje dydžių lenteles arba tikslius drabužių matmenis. Taigi, renkantis drabužius svarbu į tai atkreipti dėmesį. Kartais drabužių dydžiai yra pamažinti arba padidinti, todėl vertėtų skaityti informaciją, pateikiamą internetinėje parduotuvėje.

Kai kurie klientai nuogąstauja, kad gali tekti gerokai palaukti, kol prekės bus pristatytos. Tai tikrai nėra tiesa, nes tos prekės, kurios turimos vietoje (nėra užsakomos) išsiunčiamos tą pačią arba kitą dieną po apmokėjimo, taigi, gali tekti palaukti vos kelias darbo dienas. Užsakomų prekių gali tekti palaukti maždaug savaitę arba dvi, tačiau tai tikrai nėra ilgas laiko tarpas, lyginant su laikotarpiu, per kurį prekės pristatomos iš užsienio parduotuvių.

Nerimą kartais kelia ir tai, kad internetiniame puslapyje prekės gali atrodyti geriau nei realybėje. Dėl to jaudintis nevertėtų, nes ir realybėje prekės atrodys lygiai taip pat gerai. Vienintelis minusas yra tai, kad gali kiek skirtis drabužių spalvos – kokias spalvas matote kompiuterio ekrane, priklauso ir nuo jūsų monitoriaus nustatymų, taigi, spalvos gali kiek skirtis.

Taigi, kaip matome, dauguma baimių yra paprasčiausiai nepagrįstos. Pirkti internetu tikrai verta jau vien dėl to, kad tokiu būdu galite sutaupyti tikrai nemažai laiko ir pinigų bei gauti tikrai kokybiškas prekes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *