Pigūs skrydžiai – atostogoms ne tik vasarą

Atėjus žiemai vis daugiau laiko praleidžiame namuose ir vis dažniau pasvajojame apie šiltas vasaros atostogas. Nors šiluma dar kurį laiką neteks pasidžiaugti, tačiau bent trumpas atostogas tikrai sau galite leisti, juolab, kad šiandien http://pigusskrydis.lt itin vilioja. taigi, kodėl nepasinaudojus tokia proga?

pigūs skrydžiaiGalite sau leisti atostogas tiek su vaikais, tiek ir vieni: šiandien už ypatingą kainą galite apsilankyti Europos pramogų parkuose, kur bus smagu ne tik mažiesiems. Pavyzdžiui, jei vyksite į kaimyninę Latviją, čia galite apsilankyti viename didžiausių pramogų parkų Baltijos valstybėse. Čia ras, ką veikti ne tik mažieji, bet ir suaugusieji. vaikams patiks vaikiški labirintai ir 4 D kino teatras. Suaugusieji galės išbandyti kiek ekstremalesnes pramogas. Norint nuvykti į Rygą, tai galima padaryti ir autobusu, ir visai nesvarbu, kada nuspręsite keliauti.

Jei norite nukeliauti kur nors toliau, apsilankykite Paryžiaus Disneilende – tai daugumos vaikų svajonė, tačiau ir suaugusiems čia tikrai netrūks įspūdžių. Į Paryžių lektuvu bilietai dabar parduodami už itin palankią kainą, taigi, galėsite aplankyti ir vaikų išsvajotąjį Disneilendą, ir Eifelio bokštą, kurį svarbu pamatyti kiekvienam turistui. Žinoma, tai tikrai ne viskas – Paryžiuje tirai rasite, ką aplankyti.

Taip pat galite apsilankyti pramogų parke Vokietijoje, ir tai tikrai suteiks įspūdžių ne tik jūsų vaikams, bet ir jums patiems.

Seniausias Europoje pramogų parkas – Tivolis, esantis Kopenhagoje. Čia dabar taip pat galite nuvykti už itin palankią kainą. Tivolis gana dažnai vadinamas Disneilendo seneliu. Čia tikrai pajausite senosios Europos dvasią, ir, nors atrakcionai nėra tokie modernūs kaip kituose parkuose, tačiau tai ir teikia tam išskirtinumo. Jeigu lankysitės Danijoje, nepraleiskite progos čia apsilankyti – įspūdžiai tikrai garantuoti. Tivolio pramogų parkas veikia ištisus metus, todėl visai nesvarbu, kokiu metų laiku čia nuspręsite keliauti.

Žinoma, tai tik keli pavyzdžiai, kur galite nukeliauti. Pasiieškokite pigių lėktuvo bilietų, ir tikrai atrasite sau palankiausią sprendimą. Nors kartais manoma, kad atrakcionų parkai skirti tik vaikams, tačiau čia tikrai ras puikių pramogų ir suaugusieji. Taigi, atraskite kelias dienas, kurias galėtumėte skirti tik sau, tai gali būti pačia geriausia dovana žiemos švenčių proga.

1 komentaras

  1. Kad į tuos Europos miestus skristi reikia visų pirma atvykti į Vilniaus oro uostą, o štai labai patogus būdas keliaujanties iš Klaipėdos pasiekti Vilniaus oro uostą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *