Pigiausias kondicionierių pildymas Kaune

Pigiausias kondicionierių pildymas – tai dažniausiai kamuojantis klausimas daugumą vairuotojų, kai prasideda pirmosios karštos dienos ir norisi pajusti malonią vėsumą savo automobilyje. Autoservisas „Hitra“ siūlo tiksliausią ir sąžiningiausiai apmokęstintą kondicionierių pildymo būdą. Dažniausiai kondicionierių pildymas apmokestinamas įskaičiuojant visas medžiagas iš anksto, maksimaliais kiekiais kokie gali būti sunaudoti pagal automobilio gamintojo numatytus kiekius. Automobilių kondicionierių pildymas naudojant pilnai automatinį pildymo įrenginį, suteikia galimybę Jums mokėti ne iš anksto nustatytą kainą už maksimalias sąnaudas, o kainą, kurią sudarys tik sunaudotų eksploatacinių medžiagų ir paslaugos kaina .

Kondicionierių pildymas: kaip sutaupyti?

Kondicionierių pildymasDažnai vairuotojai mano, kad nuvažiuoti į kokį nors garažą ir paprašyti papildomai įpilti šiek tiek freono yra pigiausias kondicionieriaus pildymo būdas. Tačiau tai yra visiškai klaidinga nuomonė ne tik technologine prasme, bet dažniausia ir kainos prasme. Dažniausiai automobilio kondicionavimo sistema nustoja šaldyti ne tuomet, kai ji lieka visiškai tuščia, o kai skvarbios freono dujos po truputėlį išeidamos iš sistemos pro įvairius sujungimus ar kiaurymes, pasiekia minimalų ar dar mažesnį nei leistinas kiekis sistemoje. Autoservise „Hitra“ pildant kondicionavimo sistemą pirmiausia ištraukiamas ir pasveriamas likęs šatlnešio (freono) kiekis sistemoje, tuomet sistema išvakuumuojama pašalinant drėgmę sistemoje ir supilamas konkrečiai Jūsų automobilio modeliui reikalingas šaltnešio (freono) kiekis. Kondicionieriaus pildymas pabaigiamas ataskaitos išspausdinimu, kurioje pažymėta kiek gramų buvo Jūsų sistemoje ir kiek gramų alyvos ir šaltnešio (freono) supilta į Jūsų kondicionavimo sistemą. Jūs mokate tik už sunaudotą šaltnešio (freono) kiekį ir pildymo paslaugą.

Kodėl nereikia mokėti už visą sunaudotą šaltnešio (freono) kiekį?

Naudojant pilnai automatinę kondicionieriaus pildymo stotelę pakartotinai panaudojamas iš Jūsų automobilio ištrauktas freonas, todėl Jūs neturite mokėti už tai kas priklauso Jums. Turbūt nuėję į prekybos centrą ir nusinešę savo pirkinių krepšelį, kasoje pakartotinai nekyla minties už jį susimokėti? Todėl ir autoservise „Hitra“ vadovaujamasi principu, kad tai kas buvo Jūsų kondicionieriaus sistemoje, tai buvo Jūsų ir už tai pakartotinai mokėti neturite. Mūsų įrenginys atskiria šaltnešį (freoną) nuo alyvos, oro, vandens ir jį neišleidžia į orą, o išsaugo savo vidinėje talpoje ir pakartotinai naudoja tolimesniame sistemos pildyme.

Kodėl kondicionieriaus pildymas atliekamas pigiausiai, bet ilgiausiai?

Dažnai aptinkama problema vairuotojų automobiliuose, kurie bandė sutaupyti pasipildydami greituoju būdu tiesiog įpučiant tam tikrą kiekį freono visai neatsižvelgiant kiek jo buvo sistemoje. „Liaudies meistrai“ įsitikinę, kad viskas priklauso nuo slėgio. Tačiau tai netiesa. Freono kiekis sistemoje matuojamas gramais, o ne slėgiu. Dėl šios priežasties ir pildymas turi būti atliekamas pilnu ciklu: išsiurbimas-vakuumavimas-pildymas. Šis ciklas trunka 20-40 minučių. Tai palyginti ilgas laiko tarpas su 5 minučių trukmės pajungimu ir 100-300 gramų įpūtimu, kaip mėgstama pildyti „taupant“ laiką ir kliento manymu pinigus. Toks greitas pildymas „iš akies“ neužtikrina automobilio sistemos teisingo užpildymo, be to lieka neaišku ar automobilyje trūko freono ar užsikišęs filtras neleidžia dirbti efektyviai kondicionavimo sistemai. Pilnas sistemoje esančio freono išsiurbimas, sistemos vakuumavimas ir jos užpildymas reikalingu kiekiu freono trunka ilgiau, tačiau mokant tik už faktiškai sunaudotą eksploatacinių medžiagų kiekį, paslaugos kaina tampa mažesnė nei pildant „iš akies“ ir mokant fiksuotą įkainį.

Dažniausiai visi skubame, taupome, bet nepagalvojame, kad šiandien sutaupytas litas, vėliau gali virsti šimtais litų remonto metu. Todėl automatinis kondicionieriaus sistemos pildymas – tai tiksliausias ir pigiausias kondicionierių pildymas Kaune ne eksploatacinių medžiagų ar darbo taupymu, o paslaugos ir jos metu panaudoto freono kiekio tikslumu. Daugiau informacijos apie kondicionierių pildymą galite paskaityti tinklalapyje Autoservisas Hitra: Pigiausias kondicionierių pildymas Kaune, o kondicionierių pildymo kainas rasite skiltyje Kainos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *