Persikraustome į jaukų butą

Tikriausiai kiekvieną dieną Britanijos sostinėje reikalingi žmonės, kuriuos galima rasti pagal skelbimą east London man with a van. Tai suprantama, nes šalyje ir mieste, kur tiek daug gyventojų, yra normalu tokia didelė migracija ir žmonių kraustymasis iš vienos vietos į kitą. Taigi aš taip pat turėjau susirasti žmogų, kuris pervežtų mano daiktus. Tam tiko tinklalapis https://www.searchbuzz.co.uk , kuriame radau tinkamų skelbimų. Tačiau sulig persikraustymu Londone, mano gyvenime taip pat atsirado keistų naujų permainų.

Daiktai – iš pertekliaus į minimalizmą

Perkraustymo paslaugosVisą gyvenimą kaupiau daiktus, toks įprotis yra aiškiai atėjęs iš nepritekliaus laikų, iš tada, kai tėvai pirko viską, kai tik rasdavo, nes vėliau jau gal būtų nebegalėję nusipirkti. Gal tai ir geri įpročiai, tačiau ne šiais laikais. Jau ir pas mus prie konteinerių Lietuvoje gali rasti padėta visai neblogų sofų ir sekcijų, o ką jau kalbėti apie tokius miestus kaip Londoną, kur prie kiekvienų konteinerių ir prie daugybės butų gali rasti nemažai gerų daiktų. Neatsitiktinai lietuviai iš mažų miestelių, kur beveik visi būna emigravę, turi atsidarę dėvėtų rūbų ir daiktų parduotuves, jose pigiai pardavinėja tuos radinius, kuriuos gatvėje randa jų artimieji užsienyje. Taigi, nežinau, kodėl taip į lankas mano kalba nusitęsė, tačiau mintis vis tiek kaip ir ta pati – daiktų perteklius mane ėmė slėgti.

Supratau, kad norint kraustytis į šį naują butą, daug ką turiu išmesti. Pirmiausiai griebiausi to, kas atrodė visą gyvenimą brangiausia, bet ir užėmė daugiausiai vietos. Tai – drabužiai ir knygos. Supratau, kad beveik visos senosios knygos stovi pas mane bergždžiai, kad aš jų niekada neatsiverčiau per tuos metus, kiek turėjau. O kaip tik kraustantis jų turėjimas ir yra pats sudėtingiausias dalykas, nes turi viską pernešti iš vienos vietos į kitą. Drabužių taip pat be reikalo esu prisipirkusi, ir man jų visai nereikia.

Kaip atrodo mielas butas

Dabar, kai persikrausčiau į šį butą, vis galvoju, kad tokio mielo jo net nesitikėjau. Radau katalogą su dizaino pavyzdžiais ir jie man itin pravertė. Pasinaudojau jais ir susikūriau sau tokį būstą, kokiame iš tiesų yra labai gera būti. Dabar čia yra mielų pagalvėlių, taip pat paveikslėlių su užrašais apie draugystę ir nedidelių skoningų gėlių. Visa tai kuria nepaprastą namų jaukumą, kuris leidžia džiaugtis savo vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *