Kas perka mišką pačia palankiausia kaina?

Šiandien tikrai nemažai žmonių ieškosi, kas galėtų nupirkti mišką itin palankia kaina, tačiau ne visada taip paprasta surasti žmogų, kuris galėtų sumokėti realią kainą, kurios yra vertas miškas. Taigi, vis dažniau į paieškos sistemą įvedami raktiniai žodžiai „perka mišką“, ir kartais apsistojama ties įmonių internetiniais puslapiais, kuriuose skelbiama, kad miškas superkamas pačia palankiausia kaina pirkėjui. Nors kartais sudvejojama, ar mišką verta parduoti, tačiau pateikus užklausą, už kiek gali būti parduotas miškas, dažnai abejonės išsisklaido.

perka miškąMiško kainos skaičiavimas gali būti gana sudėtingas procesas, ir tai gali atlikti tik profesionalai. Žinoma, tokios paslaugos paprastai kainuoja tikrai nelabai pigiai, todėl šios minties gana dažnai atsisakoma. Ir vis dėlto, kaip žinoti, kokia turimo miško kaina?

Kadangi vis daugėja įmonių, galinčių supirkti miškus, jūs galite tiesiog pasiteirauti, ar jūsų miškas gali būti nupirktas tokia kaina, kokia norėtumėte jį parduoti. Tokių įmonių internetiniuose puslapiuose paprastai galima rasti anketą, kurią užpildžius gana greitai gausite atsakymą, už kokią kainą jis galėtų būti nupirktas. Miško kainos vertinimas paprastai užtrunka gana ilgai, tačiau tokios įmonės, kurios superka miškus, paprastai juos superka brangiai, tad pardavėjui paprasčiausiai neapsimoka samdytis žmogaus, galinčio miško kainą paskaičiuoti. Be to, tai ne tik kainuoja, bet ir gali šiek tiek užtrukti, o kartais laukti paprasčiausiai neturime laiko.

Jei jūs žinote savo miško kainą, pildydami anketą įmonės internetiniame puslapyje galite nurodyti ne tik visus reikalingus duomenis (pavyzdžiui, unikalų miško numerį ar kadastrinių matavimų numerį), bet ir miško kainą. Profesionalūs darbuotojai patikrins jūsų nurodytus duomenis ir… už jūsų mišką pasiūlys dar didesnę sumą nei jūs nurodysite. Tai skamba iš tiesų neįtikėtinai, tačiau, jei planuojate parduoti savo mišką, pabandykite tai – juk dar niekam nepakenkė šiek tiek papildomų pinigų. Jei jums tiks pasiūlyta miško kaina, jį galėsite parduoti nedelsiant, ir jums nebeteks ieškoti miško pirkėjo. Kartais nutinka taip, kad pavieniai miško pirkėjai būna labai nepatiklūs, be to, nori mišką įsigyti kuo pigiau, ir tai, žinoma, nėra labai palanku jums. Taigi, parduokite savo mišką tai superkančioms įmonėms, ir džiaukitės, kad tai padarėte pačia geriausia kaina, kuri palanki jums.

1 komentaras

  1. Geriausiomis salygomis perkame brandzius, malkinius ir jaunus miskus visoje Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *