Patalynė

Patalynė internetu

PatalyneŽmonės pradeda daugiau pirkti internetu. Todėl, kai ir visas kitos prekės yra dažniau perkama ir patalyne internetu. Yra kalnas priežasčių, kodėl kuo toliau tuo labiau populiarėja e-prekyba. Viena iš esminių priežasčių yra pinigai, nes taupoma. Paprastai prekės perkamos internetu būna pigesnės, nei tikroje parduotuvėje nes, kad savininkas tokiu būdu patiria mažiau išlaidų ir nuostolių tokių kaip patalpos parduotuvei, pradavėjai ir visi papildomi mokesčiai atspindintys parduotuvės išlaikymą. Bet atkreipiu dėmesį, kad taip būna ne visuomet, nes tokiu atveju, kai verslininkas pirma pradeda prekybą tikroje parduotuvėje, o tik po to įsteigia el- prekybą tokiu atveju, kainos elektroninėje parduotuvėje gali ir nesiskirti nuo kainų realioje parduotuvėje. Bet visada būna ir išimčių ir viską sureguliuoja konkurencija ir rinkos dėsniai. Taip pat patogu pirkti internete, nes Jūs sutaupysite be galo daug laiko. Kaip pavyzdžiui norint išsirinkti patalynę Jums galbūt tektų apvažiuoti ne vieną patalų parduotuvę, kol surastumėte ko norite. O dairytis internete ir rinktis Jums praktiškai nieko nekainuos. Tačiau yra ir trukumų, kaip realus prekės apžiūrėjimas ir įvertinimas. Dėje Internete Jūs to negalėsite padaryti, todėl jeigu jau dvejojate dėl gaminio tada teiraukitės.

Patalynė vaikams

Prieš pirkdami patalus savo vaikams visuomet pasitarkit su vaiku. Taip reikia atkreipti dėmesį į audinio kokybę, bet visuomet paklauskite vaiko ką jis mėgsta arba koks jo geriausiais animacinis personažas. Gal vaikui patinka kažkoks animacinis personažas tada, geriau pirkti patalynę su būtent to personažo atvaizdu.

Patalynės pasirinkimas

Populiariausi audiniai: drobė ir satinas. Šie audiniai yra pakankamai ilgaamžiški ir patvarūs. Be to tokius audinius yra pakankamai lengva prižiūrėti, tačiau svarbiausia yra tai, kad jie yra natūralūs. O kaip atskirti medvilnės satiną nuo sintetinio satino. Medvilnės satinas yra tankus, patvarus ir šiek tiek blizgus audinys dėl medvilnės siūlo apdirbimo ir audimo. Sintetinis satinas kažkiek primena atlasą ar netgi šilką, tačiau atkreipiu dėmesį, kad tai nėra natūralus pluoštas. O sintetinis pluoštas elektrinasi, todėl pabudus ryte galima pastebėti įsielektrinusius plaukus.

Populiariausi dviguliai patalynės dydžiai yra patalai 200×220 cm, tačiau pakankamai populiarūs ir tokio dydžio kaip 220×240 cm.

Taip pat labai populiarėjantis patalynės audinys yra bambuko pluoštas. Natūralus bambuko pluoštas turi antibakterinių savybių: slopina bakterijų augimą ir apsaugo nuo pelėsių ir grybelių atsiradimo. Kai miegosite nebus nei per šalta, nei per karšta, kadangi bambuko pluoštas praleidžia susikaupusią drėgmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *