Pastato energinio naudingumo sertifikavimas

Šiandieną statoma daug pastatų. Vieni jų yra gyvenamieji, o kiti kitokios įvairios paskirties. Kiekvienam turi būti atliktas pastato energinio naudingumo sertifikavimas. Jis skirtas pastato energijos sunaudojimo nustatymui. Statiniui priskiriama energinio naudingumo klase. Jos yra devynios, žemiausia, vidutinė ir aukščiausia. Aukščiausia klasė A++, tai parodo, kad pastatas vartoja labai mažai energijos. Tai gali būti ne visas pastatas, o jo dalis. Statinių energiniam naudingumui yra keliami specialūs reikalavimai. Energinio naudingumo klasė neturi būti pati žemiausia pastatų, kurie yra naujai pastatyti. Numatyta, kad klasė negali būti D, F, G, ji turi būti C arba aukštesnė. A klasė turi būti pastatams, kurie naujai statomi, darbai pradėti nuo 2016 metų. Žemesnė, šiuo atveju, netiks, kadangi neatitinka reikalavimų.

Energetinis naudingumasEnergetinį specifikavimą atlieka specialistai. Tokias paslaugas jums gali pasiūlyti ne viena kompanija. Galite pasirinkti, svarbu, kad įmonė būtų patikima. Jei ieškote, kas greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą atliktų šį darbą, kreipkitės į kskompanija.lt. Įmonė gali jums padėti, operatyviai atlikti energetinį sertifikavimą. Jums tereikia kreiptis į šią kompaniją. Pateikę prašymą ir reikiamus dokumentus galėsite pasirašyti sutartį. Įmonės atstovai atvyks į reikiamą vietą, kadangi pastatą būtina apžiūrėti. Nepamirškite, kad bus reikalingi dokumentai. Jums reikės pateikti kadastrinių matavimų bylą bei pastato projekto bylą. Šiuos dokumentus turi kiekvienas pastato savininkas. Jie tikrinami, po to atliekamas pastato energinio naudingumo sertifikavimas. Visi gauti duomenys turi būti perduoti jums. Galite pagerinti pastato naudingumą, kokiomis priemonėmis, taip pat, įvertinama.

Sertifikatas gali būti labai naudingas, jei planuojate parduoti individualųjį gyvenamąjį namą ar kitos paskirties patalpas. Galite parduoti brangiau, žinoma, jei energinio naudingumo klasė yra aukšta arba aukščiausia. Vertinami tie pastatai, kuriems reikia mažai energijos. Tokių išlaikymas kainuoja mažiau. Daugelis ieško tokių gyvenamųjų namų ar kitos paskirties pastatų, kurie sunaudotų, kaip įmanoma, mažiau energijos. Sertifikavimas atliekamas vadovaujantis straipsniu. Pastatai turi būti naudojami pagal paskirtį, kad galėtų būti išreikšti energinio naudingumo klase. Sertifikavimo metu nustatoma, kiek energijos sunaudoja statinys, priskiriamas vienai ar kitai klasei. Jį atlikus išduodamas energinio naudingumo sertifikatas. Ši paslauga yra mokama, kaina priklauso nuo pastato dydžio. Nuo to priklauso ir sertifikavimo laikas. Procesas gali trukti vieną dieną arba kelias valandas. Tai priklauso nuo to, kokia pastato kvadratūra. Nedidelio buto sertifikavimas gali būti atliktas per kelias valandas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *