Paskolų su bloga kredito istorija paieškų pabaiga!

Tu gali pagalvoti, kad yra dalykų, kurie padar greito kredito gavimą neįmanomu. Taip galvodamas tu būtum visiškai teisus. Bankrutavusiam, su antstoliais susidūrusiam, chroniškai paskolų negrąžinančiam žmogui tikrai niekas neskolins. Jam nesuteiks nei greito kredito, nei vartojimo paskolos, nei bet kokios kitos ilgalaikės ar neilgalaikės paskolos. Užsidirbti kelis eurus ar kelis šimtus eurų iš tokio žmogaus yra, švelniai tariant, niekam neįdomu.

Paskolos su bloga kredito istorijaTu gali būti įsitikinęs, kad yra daugiau dalykų, kurie sutrukdys tau gauti greitą kreditą. Įsiskolinimai ir bedarbystė yra pirmos mintys, šaunančios į galvą. Čia žmogus jau tampti tik dalinai teisus. Kodėl tik dalinai? Ogi todėl, kad su šitais dalykais yra svarbus ne jų faktas, bet jų mastas. Pagalvokite patys, ar tikrai atsisakytumėte suteikti paskolą žmogui, kuris turi 10 eurų įsiskolinimą savo mobiliojo ryšio operatoriui? Formaliai taip, toks žmogus turi įsiskolinimų. Bet ar tokie įsiskolinimai tikrai reikšmingi? Nemanau. Todėl su šitais dalykais viskas priklauso nuo jų masto, o ne nuo jų fakto.

Tu gali būti 100% tikras ir dėl dar vieno dalyko. Sakykim, kad paskolos su bloga kredito istorija nėra išduodamos niekada ir niekam. Bet čia tu, žmogau, jau 100% klysti. Toks įsitikinimas nėra pagrįstas visiškai jokiais faktais ir pademonstruoja nesupratimą apie pačią kredito istoriją. Nors šį mitą norėtųsi sunaikinti iš karto, pradižiai reikėtų pabandyti suprasti kas per daiktas ta kredito istorija yra.

Kas yra toji prastai pagarsėjusi kredito istorija?

Su kredito istorija yra toks reikalas. Pats pavadinimas atrodytų, kad sufleruoja, kad tai turi kažką bendro su kreditais. Tai yra tiesa, bet tik dalinai. Matai, žmogau, kredito istorija yra toks įdomus daiktas, kuris aprėpia gerokai daugiau nei greituosius kreditus. Ne, ne tik ta prasme, kad į ją įeina ir visokios kitokios paskolos: refinansavimai, lizingai ir visa kita. Daug, daug platesne prasme sakau tai.

Kredito istorija turi visą tavo finansinę istoriją. Kas turi tavo kredito istoriją, savo rankose laiko visą tavo finansų istoriją. Ne, tai nereiškia tik kaip tau sekėsi grąžinti greitus kreditus. Kai sakau, kad visą kredito istoriją, aš ir turiu omeny visą. Vakar sumokėjai mokesčius už šaltą vandenį? Brolau, tai keliauja į kredito istoriją! Kiekvienas finansinis pirstelėjimas yra kruopščiai registruojamas ir įrašomas į šį dokumentą, kad kreditorius galėtų matyti kas tu per tipas, kai kreipėsį į jį dėl paskolos išdavimo.

Atrodo baisu? O taip būti neturėtų. Tikrai gali gasdinti, kad viskas apie tave yra registruojama ir yra vedama tokia statistika, kuri per visą tavo gyvenimą niekur nebedings. Amžinai. Per amžius. Bet bijoti nereikėtų, nes į tą dokumentą įrašomas visokios nesąmonės, kurios turi mažai reikšmės kalbai pasisukus apie greitus kreditus. Todėl bloga kredito istorija tikrai nėra joks blogas dalykas, jei tas blogumas yra proto ribose.

Tai ar galima gauti paskolą su bloga kredito istorija?

Paprastas ir trumpas atsakymas į tokį klausimą: taip, galima. Paskolos su bloga kredito istorija yra skolinamos ir kiekvienas kreditorius bus 100% pasiryžęs jums tokią paskolą išduoti. Kredito istorija nėra pats svarbiausias dalykas. Jau rašiau prieš tai, kad yra milijonai svarbesnių dalykų. Bankrotai, kalnai įsiskolinimų, chroniškai negrąžinamos paskolos… Prieš tokius dalykus kredito istorija nieko nereiškia. Ir greitieji kreditai su bloga kredito istorija tokiose aplinkybėse bus išduoti net greičiau nei reikia. Nespėsi nei mirktelt, nei pirstelt.

Beeeet, būna visais. Jei kredito istorijoje bus įrašyta, kad turėjai 10 kreditų ir visais atvejais gadinai kreditoriui nervus, tai visko gali būti. Bet šiaip niekas per daug dėmesio į kredito istoriją nereipia, tai nesuk sau galvos. Gauti kreditą su bloga kredito istorija nėra labai sunku, tik nereikia demotivuotis savęs, kai nepasiseka pirmą kartą. Siuntinėk kreditoriam paraiškas vieną po kitos ir gausi savo paskolą su bloga kredito istorija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *