Palapinės dar patogesniems žygiams

Palapinės – vienas svarbiausių atributų turistiniuose žygiuose. jos padeda užtikrinti komfortą, šiltą, jaukų ir patogų miegą. Vis dėlto, norint, kad visi turistiniai žygiai būtų sėkmingi, vertėtų pasirūpinti ir patogiomis palapinėmis bei kitais atributais.

Taigi, į ką visų pirma vertėtų atkreipti dėmesį? Gana dažnai turistinių prekių ieškoma ne specializuotose parduotuvėse, o prekybos centruose. Deja, čia ne visada galima rast tokių prekių, kurios atitiktų lūkesčius ir būtų tinkamos dažnai keliaujantiems. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad prekės yra pakankamai kokybiškos, tačiau jau po poros ar kelių žygių pastebima, kad kokybė nebuvo tokia puiki, kaip tikėtasi. Kad taip nenutiktų, turistinės prekės, pavyzdžiui, palapinės ar kuprinės, turėtų būti perkamos tik specializuotose turizmo prekių parduotuvėse. Čia rasite didesnį prekių asortimentą, ir galėsite būti užtikrinti, kad prekių kokybė tikrai yra nepriekaištinga.

Gana dažnai turistinių žygių metu tena įveikti tikrai nemažus atstumus pėsčiomis, ir su savimi tenka neštis tikrai nemažai daiktų. Taigi, vertėtų pasirūpinti, kad palapinės svoris nebūtų labai didelis. Žinoma, jei palapinė nėra vienvietė, daiktų nešimą galima ir pasiskirstyti – tokiu atveju palapinės svoris nebus toks svarbus. Jei jums tenka stovyklauti ir vėjuotomis dienomis, turėkite omeny, kad palapinės karkasas turėtų būti sunkesnis. paprastai palapinių karkasai gaminami iš aliuminio, pasižyminčio lengvumu ir patvarumu arba iš stiklo pluošto, kuris yra sunkesnis, ir labiau tinka vėjuotu oru. Taip pat atkreipkite dėmesį į palapinės formą, kurių dažniausios – kupolo arba tunelio formos.

Pirkdami palapinę atkreipkite dėmesį ir į jos dydį sulanksčius. Gana dažnai palapinės nešamos kuprinėse, taigi, įsitikinkite, kad išsirinkta palapinė tikrai tilps. Taip pat specializuotose parduotuvėse galite rasti ir tokių palapinių, kurias tinka statyti uolėtose vietovėse, tačiau turėkite omeny, kad jos nelabai tiks poilsiaujant ant ežero kranto.

Taigi, renkantis palapinę patartina užsukti į specializuotą turizmo prekių parduotuvę, kur rasite didesnį kokybiškų prekių pasirinkimą, ir galėsite išsirinkti tokią palapinę, kuri atitiks jūsų lūkesčius. Renkantis atkreipkite dėmesį į palapinės dydį, svorį, formą, o taip pat ir į tai, kokioms vietovėms ji pritaikyta. Jei kils neaiškumų, jums tikrai patars parduotuvės darbuotojai, taigi, išsirinkti bus dar paprasčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *