Oro sausintuvas išgelbėjo nuo didžiulės drėgmės naujai įsigytose patalpose

Kaip visada, laiko buvo mažai, o patalpas biurui reikėjo įsigyti kuo greičiau. Kadangi buvo sustoję visi darbai, nusprendėme pasitenkinti ne itin vykusiu biuro pasirinkimu. Patalpa buvo pakankamai sena, ir joje buvo labai drėgna. Kai kuriose vietose buvo matyti pelėsiai. Uždarius biuro langus, jie imdavo labai rasoti ir atrodė, kad už lango visą laiką žiema. Klausite, kaip išsprendėme šią problemą? Išeitis yra labai paprasta, tai yra oro sausintuvas.

Oro sausintuvasNors iš tikrųjų problemos sprendimas buvo labai elementarus – tereikėjo įsigyti drėgmę šalinantį prietaisą, tačiau apie jį sužinojome kur kas vėliau. Todėl teko pasikankinti drėgname biure. Suprantama, kad nuolatinis buvimas drėgname ore neigiamai veikia žmogaus organizmą. Tai netrukome pajusti ir mes. Problemą reikėjo kažkaip spręsti. Prisiminėme, kad anksčiau buvome apsipirkę internetinėje parduotuvėje, kuri prekiavo sodo technika ir įvairiais įrankiais.

Nieko nelaukę, sėdome prie kompiuterių ir ėmėme ieškoti. Minėtą parduotuvę suradome lengvai. Apsilankę joje iš karto atsivėrė būtent ta prekių kategorija, kurios mums labiausiai ir reikėjo – oro reguliavimo įrangos prekės. Čia radome daug skilčių, kuriose puikavosi įvairiausios prekės, o tarp jų, žinoma, ir mūsų išgelbėtojas – oro sausintuvas. Šių prekių buvo kur kas didesnė, nei galėjome pagalvoti.

Kadangi nei aš, nei mano kolegė, neturėjome nei menkiausio supratimo apie tokius prietaisus ir apie tai, kaip jie veikia, manėme, kad teks pavargti, kol rasime tai, ko mums reikia. Pasirodo, kad mes klydome. Viskas vyko labai greitai. Susisiekėme su elektroninės parduotuvės, kurioje anksčiau mūsų rasta ir įsigyta sodo technika puikiai tarnauja iki šiol, konsultantais. Bendravome tiesiai iš internetinės parduotuvės – virtualiomis žinutėmis realiu laiku. Net nereikėjo skambinti telefonu. Gavę visus mums reikiamus atsakymus ir daugybę naudingų patarimų, išsirinkome, tai ko mums reikėjo.

Už prekę sumokėjome internetu, ir jau kitą dieną ją gavome. Ji buvo pristatyta tiesiai į mūsų biurą, kuriame iki tol kentėme didžiulę drėgmę. Naujasis oro sausintuvas mus išgelbėjo. Jis padėjo mums palaikyti normalų drėgmės lygį mūsų biuro patalpose. Be to, galėjome drąsiai laikyti uždarytus langus, nes jie nustojo rasoti. O svarbiausia tai, kad išnyko pelėsiai, kurie tikrai neprisidėjo prie mūsų biuro įvaizdžio. Nuo tos akimirkos, kai įjungėme oro sausintuvą, biure buvo maloniau dirbti, ir mūsų darbas pasidarė produktyvesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *