Naujos statybos projektas Vilniuje vilioja jaunas šeimas

Jaunos šeimos, ieškodamos jaukių namų sau ir savo vaikams, gali rinktis iš itin plačios nekilnojamojo turto pasiūlos. Džiugu tai, kad NT vystytojai siūlo modernesnius, patogesnius ir optimalesnius sprendimus augantiems pirkėjų poreikiams. Šiuo metu itin daug dėmesio sulaukiantis Amber City projektas Vilniuje ypatingą dėmesį skiria gyventojų patogumui, komfortui ir saugumai – tai puikus pasirinkimas jaunoms šeimoms, vertinančioms gyvenimo komfortą ir patogumą.

Reikalavimai gyvenamajai aplinkai

NT VilniujeJaunos šeimos, neseniai susilaukusios arba planuojančios susilaukti vaikų, didžiausią dėmesį skiria gyvenamosios aplinkos saugumui, draugiškumui ir komfortui. Atsižvelgdami į minėtuosius kriterijus, naujos statybos projektai siūlo uždaras daugiabučių gyvenvietes – Amber City projekto namai išsidėstę aplink erdvų, šiuolaikiškai įrengtą vidinį kiemą, kuriame įrengtos lavinamosios vaikų žaidimų aikštelės, poilsio zonos, pavėsinės ir iškylų vietos. Aktyviam laisvalaikiui ir sportui siūlomi lauko treniruokliai. Gyvenamajai aplinkai keliami ir aukšti estetikos reikalavimai – dailiai apželdinta teritorija, nauji suoliukai, tvarkingi pasivaikščiojimų keliai ir patogūs dviračių takeliai užtikrina ramų poilsį ir komfortą, todėl maloniu laisvalaikiu galėsite mėgautis tiek su vaikais, tiek su sutuoktiniu ar draugais. NT vystytojai užtikrina, kad patogi gyvenamosios aplinkos lokacija garantuos puikų susisiekimą su svarbiausiais miesto objektais, darboviete ar mokyklomis, nepriklausomai nuo to, ar naudojatės viešuoju ar privačiu transportu.

Reikalavimai saugumui

Natūralu, kad jaunų šeimų dėmesys koncentruojamas ir į aplinkos saugumą – pirkėjai nori būti tikri, kad kieme žaidžiantiems vaikams nenutiks nieko blogo, be to, grįžti į namus turi būti malonu bet kuriuo paros metu, o tuomet, kai mūsų namuose nėra, turime būti tikri palikto turto ir materialių vertybių saugumu. Beje, šiuo atveju verta kalbėti apie daugiabučių privalumus. Priešingai, nei gyvendami nuosavame name, čia būsite tikri, kad jūsų namai bus visuomet stebimi kaimynų ir, esant reikalui, žinosite, kas vyksta jums išvykus. Praktika rodo, kad naujos statybos daugiabučius paprastai renkasi jaunos, draugiškai nusiteikusios šeimos, su kuriomis malonu ir lengva bendrauti, greitai užmezgama draugystė. Naujieji daugiabučiai įrengti su rakinamomis laiptinėmis, o įėjimą saugo telefonspynės. Visa gyvenamoji aplinka stebima patikimomis IP vaizdo kameromis. Saugumui ir patogumui užtikrinti gyventojams siūlomos ir praktiškai išplanuotos automobilių stovėjimo aikštelės, požeminės ir antžeminės statymo vietos, iš kurių greitai pasiekiama gyvenamojo namo laiptinė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *