Nauji butai Vilniuje

Kiekvienas, norintis įsigyti nuosavą būstą, nori paties geriausio varianto. Kartais pasvarstoma, ar labiau apsimoka imti pigesnį variantą, ir įsigyti senos statybos butą, ar palankesnis variantas – nauji butai Vilniuje. Ir vienu, ir kitu atveju galima pastebėti tam tikrų pliusų ir minusų, taigi, vienareikšmio atsakymo nėra ir net negali būti.

Kodėl verta rinktis senos statybois butą?

Nauji butai VilniujeTurbūt nereikia nė sakyti, kad senos statybos butai kainuoja pigiau. Kai kurie žmonės paprasčiausiai nepasitiki naujos statybos butais, nes yra girdėję istorijų, jog draugai ar pažįstami įsigijo naujos statybos butą, ir jau o metų ar dviejų sienos pradėjo skilinėti. Šie atvejai, žinoma, tėra vienetiniai, ir taip nutinka tikrai ne taip dažnai. Kai kurie žmonės mano, kad senos statybos butai patikimesni, tačiau pamiršta kitus svarbius dalykus, pavyzdžiui tai, kad senois statybos butuose dažniau susiduriama su tokiomis problemomis: vandentiekio problemos, nepakankamas šildymas ir pernelyg aukšta jo kaina, pradėjusios pelyti sienos, dažnai neveikiantys liftai ir t.t. Taigi, matyt, vienintelis pliusas yra tai, kad butą galima nusiirkti už žemesnę kainą. Kai kurie žmonės įvardija ir dar vieną liusą – patogus susisiekimas, tačiau tuo gali pasigirti ir tie, kurie gyvena naujos statybos butuose (išskyrus tuos atvejus, kai įsikuriama naujai statomame rajone, ir kol kas patogiu susisiekimu dar negalima pasigirti).


Kodės vertingi naujos statybos butai Vilniuje?

Nauji butai Vilniuje pasižymi tuo, kad čia patogus susisiekimas, patogios automobilių stovėjimo aikštelės, nereikia rūpintis, ar pavyks rasti vietą pasistatyti automobilį ir t.t. Senos statybos namuose tai – gana dažna problema, tačiau naujos statybos namų gyventojai tuo skundžiasi tikrai daug rečiau.

Nors nauji butai kainuoja kiek brangiau ir juos įsigyti reikalingas didesnis pradinis įnašas, tačiau naujuose butuose kainos už šildymą yra mažesnės, taigi, visa tai su laiku atsiperka. Taip pat gana dažnai pabrėžiama ir tai, kad naujų butų išlanavimas yra dug patrauklesnis, ir, nors butų kvadratūra yra panaši, tačiau atrodo, kad erdvės yra kur kas daugiau (čia dažnai virtuvė sujungiama su svetaine), taigi, rečiau tenka daryti kardinalių pokyčių, pavyzdžiui, griauti sienas, norint paplatinti kambarius ar suteikti namams daugiau erdvės.

Taigi, ir naujos,m ir senos statybos butai turi savų privalumų ir savų trūkumų, todė prieš įsigyjant būstą vertėtų gerai apgalvoti, kokie dalykai jums atrodo patys svarbiausi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *