Maudymosi kostiumėliai – ar tai tik bikiniai bei vientisi maudymukai?

Vargu ar atrasite žmogų, kuris nebūtų girdėjęs, kas yra maudymosi kostiumėlis, maudymukas ar bikinis. Tai visuotinai paplitęs žodis. Jeigu kas nors dar nežinote, maudymosi kostiumėliai yra rūbas, kurio pagrindinė paskirtis yra pridenti intymiausias viršutines bei apatines kūno vieteles. Jie būna įvairiausių kirpimų ir modeliukų. Vienas iš populiariausių variantų yra dviejų dalių maudymukai. Tai kitaip vadinami bikiniai. Bikiniai moteriai yra labai svarbus drabužis. Tai galima drąsiai teigti, nes pas daugelį moterų drabužinėse atrasite bent vieną dviejų dalių maudymuką. Iš vienos medžiagos dalies pasiūti maudymosi kostiumėliai vadinami vientisi maudymukai. Vientisas maudymukas irgi stipriai moterų tarpe pamėgtas. Juk juo galima ne vieną papildomą kilogramą paslėpti. Šis maudymukas puikiai tinka plaukioti. Aišku kita kalba apie deginimasi. Šis maudymosi kostiumėlis uždengia nemažą kūno dalį, todėl jis nėra idealiai tinkamas mėgautis saulės voniomis. Vientisi maudomi dėvimi tiek Europoje, tiek kitose pasaulio šalyse.

maudymosi kostiumėliai internetuVakarų vėjai pasiekė ir mūsų ne tokią jau ir didelę šalį. Labai stipriai pradėjo išpopuliarėti monokiniai. Klausiate – kas tai per maudymukas? Ogi monokiniai yra maudymukai, kurie labai panašūs į vienos dalies maudymosi kostiumėlį, tačiau yra kur kas atviresni. Viršutinę ir apatinė dalį dažnai jungia plonos juostelės, liemens srityje yra iškirpimai. Šie maudymukai internetu yra be galo seksualūs, nes ši paplūdimio apranga ne tik dengia kūna, bet ir šiek tiek atskleidžia mažus odos ruoželius. Vyriškosios lyties atstovai kraustosi iš proto dėl tokių maudymukų.

Šiuo metu vis populiaresni tampa tankiniai. Tačiau tai tikrai nėra labai plačiai žinomas terminas. Tankinis yra maudymosi kostiumėlis, kuris yra tarpinis variantas tarp bikinio ir vientiso maudymuko. Tai dviejų dalių maudymosi kostiumėliai, kurie turi marškinėlių tipo ilgą maikutę bei klasikinio kirpimo kelnaites. Marškinėliai dažnai būna su kaušeliais, kurie yra kietinti ar net su Push up pagalvėlėmis. Tokiu būdu krūtinė yra pakeliama ar optiškai padidinama. Šis variantas puikiai tinka moterims, kurios nori paslėpti savo pilvuką. Bet neapsigaukite, tankiniai ir puikiai tinka lieknoms.

Norėtume pabaigoje aptarti dar vieną specifinį maudymosi kostiumėlį. Burkiniai – tai maudymukai, kurie dėvimi arabų šalyse. Šie maudymosi kostiumėliai pilnai dengia visą kūn nuo galvos iki kojų. Arabų kilmės moterys, kurios yra labai tikinčios negali viešumoje rodyti jokios atviros kūno vietos, todėl esant pliaže tai yra vienintelis apdaras, kuris dėvimas.

Taigi, maudymosi kostiumėliai turi įvairias rūšis bei tipus. Belieka išsirinkti tinkamiausią modeliuką, su kuriuo jaustumėtes jaukiai ir patraukliai. Juk visos bent jau kartais užsukame į baseiną, aplankome jūrą ar ežero pakrantę. O tokiose vietose maudymukai yra būtinybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *