Laikrodžiai internetu: kaip išsirinkti?

Bet kurios mus dominančios bei reikalingos prekės ar paslaugos bandome ieškoti internete. Ir…nustembame neradę! Juk tai – greičiau, patogiau bei neretai įmanoma apžvelgti platesnį asortimentą. Laikrodžiai internetu – ne išimtis. Virtualios prekybos naujokams gali kilti klausimas, kaip tokiu būdu išsirinkti prekę? Atsakymas: laikrodžiai internetu perkami taip pat kaip ir kitos prekės – prieš tai pasidomėjus esminiais internetinės prekybos ypatumais, dominančio gaminio charakteristika bei įvardinus savo asmeninius lūkesčius.

laikrodžiaiKą žinoti perkant internetu?

  • Nerekomeduojame būti pirmuoju internetinės parduotuvės paslaugų "testuoju" – taip sumažinate tikimybę tapti nesąžiningų prekeivių auka. Geriau leisti "numinti kelią" kitiems, o pačiam pasiryžti pirti tik prieš tai aptikus aibę teigiamų atsiliepimų.
  • Neretai pirkėjui pyktį kelią pristatymo išlaidų padengimas – atrodo, jog moki už nieką. Nepatikėsite, pardavėjai, tarpusavyje kovodami dėl pirkėjų simpatijų, siuntimo išlaidas dažnai padengia patys, dažniausiai taikoma sąlyga – pirkti už tam tikrą ar didesnę rekomeduojamą sumą. Verta pasinaudoti, nes tokiu būdu laikrodžiai internetu padeda dar labiau sutaupyti.
  • Svarbiausia – pasidomėti grąžinimo sąlygomis. Kokiu atveju, per kiek laiko, kas padengia siuntimos išlaidas? Net ir sąžiningumas iš pardavėjo pusės negarantuoja, jog gauta preke liksite patenkinti: šiuo atveju, gal tiesiog "nesižiūrės" ant rankos.

Kas svarbu kalbant apie laikrodžius?

  • Techninės ir estetinės detalės.

Laikrodžiai tarpusavyje skiriasi savo veikimo principu bei išvaizda, kurią nulemia atskirų detalių pasirinkimas. Mechanizmas (laikrodžio "širdis") gali būti elektroninis, kvarcinis ar mechaninis. Tai sąlygoja laiko rodymo tikslumą bei, dalinai, išvaizdą (mechaninis laikrodis turi įprastą ciferblatą, o, išsirinkus elektroninį, laiką matome specialiame ekranėlyje). Korpusas, atliekantis mechanizmo saugojimo nuo išorinių veiksnių funkciją, gali būti pagamintas iš aliuminio, plastiko, nerūdyjančio plieno ar titano (tvirtesnė medžiaga daugiau ir kainuoja). Taip vadinamas laikrodžio stiklas nebūtinai gali būti stiklinis: greta mineralinio stiklo siūlomas plastikas (pats trapiausias variantas) ar net safyras. Apyrankė ar laikrodžio grandinėlė gali būti guminė, odinė, silikoninė, nerūdijančio plieno ar net…auksinė.

  • Laikrodžio stilius.

Aukščiau pristatyti elementai, tarpusavyje sąveikaudami ir apjungti atitinkamu dizaino sprendimu nulemia, į kokią pusę jūsų laikrodis "kryps": tiks oficialiam, dalykiniui stiliui, bus labiau sportinis ar tinkamas kasdienai. Aišku, neretai turimas vienas vienintelis lakrodis, kuriuo ir džiaugiamasi, tačiau tokiu atveju, kai asmuo itin rūpinasi savo išvaizda bei skiriasi skrupulingą dėmesį menkiausioms detalėms ar dominuoja konkretus gyvenimo būdas, ir į laikrodį žiūrima reiklesniu žvilgsniu.

Kokie tavo asmeniniai prioritetai renkantis laikrodį?

Laikrodis, nesvarbu kokiu būdu įsigytas, taps sėkmingu pirkiniu tik tokiu atveju, jei bus atlikta "filtracija", kas asmeniškai gražu ir priimtina man ar tam žmogui, kuriam pirkinys bus skirtas. Vaikytis madų – ne išeitis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *