Kvepalai mūsų gyvenime!

Šiais laikais merginos ir vaikinai nori būti individualūs, todėl ypatingą dėmesį skiria ne tik kokybiškai aprangai, papuošalams, kosmetikai, bet ir kvepalams. Mūsų naudojamas kvapas gali apie mus pasakyti itin daug – charakterį, nuotaiką, gyvenimo būdą, turimą skonį, finansines galybes ir daug kita. Kvepalų buteliukų tikriausiai rastume kiekvienuose namuose, nepaneigsime, kad net vaikams labai patinka kvepintis. Yra žmonių, kurie gražius šiuos buteliukus tiesiog mėgsta kolekcionuoti, o tuščius dar kur nors ir panaudoti.

KvepalaiKadangi kiek žmonių, tiek ir nuomonių, skonių, tai kvapų per gyvenimą galime užuosti labai daug, tačiau renkantis sau tinkantį kvapą reikėtų skirti tam laiko, nes tik tinkamai parinktas kvapas gali atverti naujas galimybes, o netinkami – užverti visus kelius.

Taigi norint išsirinkti sau tinkančius kvepalus reikia tam skirti laiko, nes tai gali užtrukti ir kelias dienas kol pagaliau išsirinksite Jums patinkantį kvapą. Kai jau skyrėte tam laiką, tas dienas nenaudoti jokių kitokių kvapų – kosmetikos ar kitų priemonių, kurios turėtų savo kvapą, nes kitaip kvapai gali susimaišyti, ir tiesiog bus sunku ką nors išsirinkti. Per dieną konsultantai rekomenduoja išbandyti ne daugiau kaip tris kvapus, nes uoslė kitų kvapų tiesiog nebeatskiria. Tačiau jeigu skubate galite tiesiog uoslę atgaivinti pauostę kavos pupelių, nes kavos pupelės nuima kvapą. Kitas etapas renkantis kvepalus būtų jų pačių išbandymas. Išbandyti aromatus galite tiesiog papurškę ant popierinės juostelės arba rankos riešo.

Juos rinkitės tik patikimų gamintojų, kokybiškus ir naudokite ne dažniau, kaip kas 4 valandas. Naudojant stenkitės, kad jie neužlašėtų ant bižuterijos, nes bižuterija gali pakeisti savo spalvą. Standartiškai originalūs kvepalai iš b-a.lt galioja nuo 3 iki 5 metų, tačiau jei juos nusipirkote ir dar neketinate naudoti, patartina neišimti iš pakuotės, nes sandariai uždaryta pakuotė išlaiko geresnį aromatą. Patartina laikyti tamsoje, ten kur neprasiskverbia saulės spinduliai, naudokite tik ant švarios odos, netrinkite ir nepurškite jų ant rūbų.

Yra žinomos trys kvepalų natos: viršutinė, vidurinė ir žemutinė natos. Vos tik papurškę galite užuosti pirmąją natą. Vidurinioji nata išryškėja, kai aromatas pradeda reaguoti kartu su Jūsų kūno šiluma ir oda. Na ir paskutinė išryškėja žemutinė nata, kuri ir yra pati svarbiausia priimant sprendimą dėl kvepalų pirkimo.

Taigi, kvapas gali padėti susikurti nepriekaištingą, patrauklų „veidą“, būti „ginklu“ kovojant dėl priešingos lyties atstovų dėmesio, dėl poveikio aplinkiniams ir kita.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *