Kreditai

Daugeliui kyla klausimas, ar verta imti kreditą? Greitieji kreditai – tai santykinai nauja paslauga. Ji išpopuliarėjo gana greitai. Didelis privalumas, kad nėra keliami griežti reikalavimai tiems, kurie nori paimti kreditus. Svarbu, kad būtumėte pilnametis. Nereikės užstato, jei jums skubiai reikia pinigų. Viską galite padaryti internetu. Nereikės vykti į banką ar kitą įstaigą, stovėti eilėse. Atsakymą, kuris greičiausiai bus teigiamas, gausite netrukus. Pinigai gali atsidurti jūsų sąskaitoje po 15 minučių. Tai patogus būdas pasiskolinti. Nereikės prašyti draugo ar giminaičio. Paskolos suteikimas gali būti visiškai konfidencialus. Apie tai gali nežinoti niekas. Kreditai turi daug privalumų, tačiau yra ir trūkumų. Jie pasireiškia tais atvejais, kada skolinatės neatsakingai ir negalite laiku grąžinti. Daugelis įmonių pirmą kartą siūlo skolintis nemokamai. Tai geras sprendimas, jei esate garantuoti, kad kreditą grąžinsite laiku. Greitieji kreditai yra laikinas džiaugsmas, tuo metu kai pinigai, tarsi, ranka pasiekiami. Jei reikia, juos galite tiesiog pasiimti. Greitų pinigų kvapas viliojantis, daugelis pasiima neįvertinęs savo finansinių galimybių. Susimąsto tik tada, kada kreditorius pareikalauja grąžinti. Jei nereaguojate į priminimus, raginimus galite turėti nemenkų nemalonumų. Paskolų davėjai dažniausiai būna geranoriškai nusiteikę. Jie gali skolos palaukti, jei sumokėsite palūkanas. Kreditus galima pratęsti, mokant nustatytus pratęsimo mokesčius, kurie dažniausiai sudaro maždaug apie 10 proc. pasiskolintos sumos (pavyzdžiui, jei pasiskolinote 500Lt, pratęsimo mokestį vienam mėnesiui mokėsite 50Lt.). Galite pasirašyti neginčijamus vekselius, jei negalite ilgą laiką grąžinti pasiskolintos sumos. Reikėtų tartis su kreditoriumi, per kokį laikotarpį galite grąžinti skolą (visą arba dalimis). Tokiu atveju, jei nepavyksta skolos davėjui susitari su skolininku, jis yra priverstas kreiptis į skolų išieškotojus, antstolius. Išlaidos padidėja, gali netgi labai žymiai. Viską turi apmokėti žmogus, kuris ėmė kreditą, jei yra nors menkiausia galimybė, kad taip gali nutikti, verčiau kredito atsisakykite. Greitosios paskolos gali būti naudingos tik tiems, kas neabejoja, kad galės grąžinti laiku. Nereikėtų niekada skubėti naudotis, greituosius kreditus teikiančių, įmonių paslaugomis, nors ir kaip viliojančiai atrodytų akcijos ar pasiūlymai. Nepamirškite, kad tai skirta tik atsakingai besiskolinantiems ir blaiviu protu vertinantiems finansinę padėtį.

kreditaiKreditai gali būti imami įvairiais tikslais. Vieni nori įsigyti brangiau kainuojančius daiktus, išvykti į keliones. Kiti ima tam, kad papildytų tuščias pinigines iki algos. Treti ima negalvodami. Skolindamiesi, niekada nepamirškite, kad tai reikia daryti atsakingai, ir kad tai skola.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *