Keltų bilietai

Atėjus šaltesniems orams vis dažniau pagalvojame apie vasarą ir su nostalgija prisimename vasaros atostogas. Tačiau kam laukti vasaros, jei galite pasidovanoti sau nedidelę išvyką jau dabar? tai tikrai galėtų būti puikia Kalėdų dovana pačiam sau. Gana dažnai, besiieškant kelionės lėktuvu, tenka derintis prie tam tikro skrydžio laiko, pavyzdžiui, į Prancūziją ar Londoną iš oro uosto dažniausi skrydžiai vyksta trečiadieniais, taigi, ne visada patogu išvykti savaitės viduryje. Kam derintis prie tokio laiko, jei galite nuvykti į kitas šalis, pavyzdžiui, į Švediją ar Vokietiją, ir tai padaryti keliantis keltų iš Klaipėdos? Tai – itin patogus keliavimo būdas, o keltų bilietai gali kainuoti tikrai gana pigiai.

Keltų bilietaiKeltu galite keliauti į Vokietiją visas savaitės dienas, taigi, galite pasirinkti tokią dieną, kuri bus patogi būtent jums. Tai, kad galima pasirinkti jums patogiausią savaitės dieną kelionei, nėra vienintelis privalumas. Paskutiniu metu skrendant lėktuvu bagažas vis brangsta, o į rankinį bagažą galima įsidėti vis mažiau daiktų, ir jo svoris griežtai kontroliuojamas, tačiau keliaujant keltu su tokia problema nesusidursit – bagažas yra visiškai nemokamas, tad galite visus jums reikalingus daiktus, nesveriant lagamino. Visai nesvarbu, kiek svers jūsų bagažas – dešimt ar penkiolika kilogramų, niekas jo tikrai nesvers. Svarbu tik tai, kad nesivežtumėte neleistinų daiktų – už tai gali tekti susimokėti baudą. Be to, į kelionę galite pasiimti ir savo augintinį – nereikės ieškoti, kas galėtų jį prižiūrėti, kol jūs būsite išvykę. Svarbu žinoti tik tai, kad gyvūnas privalo turėti mikročipą ir skiepų knygelę – tai visiškai elementarūs dalykai, kuriais ir taip turėtų pasirūpinti kiekvienas atsakingas šeimininkas.

Keltai į Vokietiją keleivius išlaipina Kylyje, ir nuo čia galite patogiai nuvykti į Hamburgą, kuriame šiuo metu vyksta daugybė renginių, kuriuos galite aplankyti tiek ir vieni, tiek ir su vaikais. Prieškalėdiniu laikotarpiu būsite nustebinti papuoštu miestu, vykstančiomis mugėmis bei kitais renginiais. Taip pat galite pasvarstyti ir apie Naujųjų metų sutikimą svečiose šalyse – kartais naujus metus sutikti tame pačiame mieste pabosta, taigi, galite pasinerti į įspūdžius ir aplankyti kitas šalis, kuriose dar nesate lankęsi ar lankėtės gana seniai. Atraskite kelionių malonumus dar kartą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *