Kaunas

Nors Kauno miestas ir ne sostinė, čia yra daug lankytinų vietų. Čia atvyksta daug turistų. Galima ne tik apsilankyti puikiose vietose, kurias mėgsta svečiai iš kitų miestų, miestelių ar kitų šalių, bet ir puikiai praleisti laiką, papramogauti. Ką veikti Kaune tikrai yra. Mieste yra daug barų, naktinių klubų, kavinių. Linksmybių mėgėjams tikrai neteks nuobodžiauti.

ką veikti kauneAtvykę į Kauną galite apsilankyti:

· Aleksoto apžvalgos aikštėje. Čia galite pamatyti įspūdingus Kauno miesto vaizdus. Būdami apžvalgos aikštėje galėsite matyti Senamiestį.

· Aukščiausioje žemaičių plento vietoje. Čia atsiveria puikūs vaizdai, matyti Vilijampolė ir Senamiestis. Ši vieta pavadinta – Milikonių kalno apžvalgos aikštė. Atvykę į Kauną būtinai čia apsilankykite.

· Jėzuitų vienuolyno terasą. Čia galit pabėgti nuo miesto šurmulio. Būdami Jėzuitų vienuolyno terasoje galėsite pamatyti Senamiestį. Galima pamatyti žaibuojantį dangų, skraidančius lėktuvus (sportinius). Į terasą reikia pasikelti, kitaip nepavyks patekti. Reikėtų dėl apsilankymo tartis ne paskutinę minutę, o iš anksto. Nepamirškite, kad pakilimas nėra nemokamas, taikomas mokestis.

· Ąžuolyne, kurio plotas netgi 63 hektarai. Ši vieta puikiai tinka norintiems pailsėti, daugelio pamėgta. Ąžuolyną rasite Žaliakalnyje. Parkas yra didžiausias Europoje, kuris yra įsikūręs miesto teritorijoje.

· Botanikos sodą (VDU Kauno botanikos sodas), kuris įkurtas 1923 metais. Tai puiki vieta, čia gausu įvairiausių augalų, kurie stebina kiekvieną savo grožiu. Čia galima rasti įvairiausių medžių, krūmų, augalų. Sodo plotas 62,5 ha. Botanikos sode galite apsilankyti bet kuriuo metų laiku, čia durys atvertos ištisus metus.

· Kauno zoologijos sode.

Esama ne mažai vietų, kurias verta aplankyti atvykus į Kauną, jų galima būtų išvardyti ir daugiau. Ne visi vyksta į šį miestą ramiai praleisti laiko. Pramogų mėgėjai čia ieško vietų, kuriose galima būtų pašėlti. Galite apsilankyti naktiniuose klubuose, jų čia rasite ne vieną. Puikiai laiką galite praleisti užsukę į Lazertoną (UAB „Lazertonas“). Čia jūsų laukia įspūdingi žaidimai, kuriuos gali žaisti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Kiekvienas gali pasijusti kovotoju. Lazertonas – tai puiki vieta mėgstantiems šaudyti. Čia galėsite žaisti lazeriais, šauniai praleisti laiką. Gerų emocijų tikrai netrūks. Šis žaidimas yra saugus, nors iš pirmo žvilgsnio gali taip ir nepasirodyti. Tai puiki pramoga vaikams. Daugeliui vaikų gimtadienis galvos skausmas. Kreipkitės į Lazertoną ir viską išspręsite akimirksniu.

Kaune nuobodžiauti neteks nei mažiems nei dideliems. Čia gausu įvairiausių pramogų, mėgstantiems ramybę – yra daug vietų, kuriose galima pailsėti. Atvykę į miestą tikrai gerai praleisite laiką, kadangi ką veikti Kaune tikrai surasite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *