Ką daryti, kad l karnitinas būtų veiksmingas

Gera kaina maisto papildaiJeigu jau pastebėjote, kad l karnitinas kaina parduodamas tikrai nedidele, turbūt suprantate, kad tai geras šansas jums įsigyti papildų, kurie padėtų veiksmingai deginti riebalus. Tačiau visada reikia turėti ilgalaikį planą, kaip tą daryti. Kai kurie žmonės tiesiog neteisingai vartoja šį ar kitus riebalų degintojus ir dėl to nesulaukia norimo rezultato. Štai ką jums reikėtų daryti, jeigu norėtumėte, kad l karnitinas duotų norimą naudą.

Išsirinkti kokybišką preparatą

Visų pirma, žinokite, kad labai geras l karnitinas kaina bus didesne negu pats pigiausias. Galite galvoti, kad tai prekybininkų triukai, kada tenka mokėti tik už prekės ženklą, tačiau taip tikrai nėra. Jeigu rinkoje atsiranda kažkokio labai pigaus l karnitino, visiškai neatitinkančio įprastų kainų, turėtumėte saugotis ir nevartoti to, kas jums gali netikti ir būti kenksminga. Šie preparatai turėtų būti jums naudingi, veiksmingi ir tinkamai pasirinkti.

Turi susidaryti kalorijų deficitas

Dar vienas svarbus dalykas – tai kalorijų deficitas, kuris jums turi susidaryti, kuomet vartojate l karnitiną. Negalima tikėtis, kad visą darbą už jus nuveiks preparatas. To nuolat tikisi žmonės, kurie patys tingi ar nenori siekti rezultato. Tačiau juk rezultatai yra tik jūsų ir niekino kito rankose. Jeigu norite, kad riebalai tirptų, pirmiausia turite užtikrinti mažesnį kalorijų suvartojimą. Pavyzdžiui, jūsų esamam kūno svoriui palaikyti per dieną reikia 2000 kalorijų. Jeigu suvartosite 1600, tai per savaitę nukris pusė kilogramo. Aišku, dar priklausys ir nuo to, kiek judėsite. Jeigu priedo bus vartojamas l karnitinas, gali būti, kad svoris kris greičiau. Šis preparatas paspartina riebalų deginimą ir tam tikrų medžiagų pernešimą organizme iš vienos vietos į kitą. Jeigu jūs ir toliau suvartosite 2000 ar daugiau kalorijų, tuomet to kalorijų deficito organizmas nepatirs ir riebalai nebus deginami – nei greitai, nei lėtai.

Nereikia perdozuoti arba vartoti per retai

Dar vienas patarimas: neperdozuoti ir nevartoti jo per mažai. Kai kurie žmonės klaidingai supranta, kad l karnitinas turėtų būti vartojamas tik einant sportuoti. Tačiau tai yra nesąmonė, kadangi svorio metimo sistema turi būti nuolatinė. Tai turi būti kiekvienos dienos režimas. Taigi, negalima tiesiog vartoti preparatą nepagrįstai retai ir tikėtis, kad viskas bus gerai. Taip pat geriau ir neperdozuoti. Laikoma, kad dienos norma neturėtų viršyti 2 mg. Kaip ir visi preparatai, jie kažką organizme išjudina, kažką blokuoja, tad nereikėtų prisižaisti ir per daug jų gerti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *