Interjero apgaulės

Tokie interjero sprendimai kaip fototapetai – įdomus būdas apgauti save ir svečius, niekam nepakenkiant, pagerinant namų vertę. Taigi, apgaulės – ne visada blogos. Šį kartą šiek tiek plačiau apie jas jūsų namuose.

Didžiausia apgavystė – fototapetai

Fototapetai visiemsErdvėje, kurioje yra tik mažas langas arba išvis jokio, kur norisi suteikti laisvės pojūtį, galbūt nuslėpti kažkokį esminį erdvės bruožą, reikia kažko labai stipriai paveikiančio, sukuriančio tikrai didelį įspūdį. Ir tai gali būti – fototapetai. Tai keistas būdas, ir tik ne iš pirmo karto suprasite, kodėl tai taip efektyvu. Su fototapetais paprastame bendrabučio kambaryje galite sukurti egzotišką ar romantišką nuotrauką. Ant sienos atsiradus didžiulei dėmesį traukiančiai augalų sienai, kuri atrodo kaip tikra, o galbūt Niujorko vaizdams. Fototapetas leidžia turėti netikrus vaizdus taip įtikinančiai, tarsi jie būtų tikri. Tą darbą nudirba 3D efektas, kuris leidžia plokštumą matyti kaip erdvinį kūną. Kambarys, kuris tiesiog tvarkingas, dailus, ir kuriame yra paprasti tapetai, absoliučiai skiriasi nuo tokio, ant kurio sienos puikuojasi puikus ir išdidus fototapetas.

Šviesos ir erdvės vagys – veidrodžiai

Jeigu jūsų namuose maža erdvės, o gal dar ir tamsu – reikia kuo daugiau ir gudriau įmontuotų veidrodžių. Įmontuokite juos tokiose erdvės vietose, kur šiaip neinate, nevaikštote. Kažkokiuose kampuose, kampeliuose, palubėse ir plyšiuose, o gal per visą vieną sieną. Sulauksite nuostabaus įspūdžio, kuomet dairantis po kambarį, erdvė atrodys tai 5 kartus didesnė, tai apskritai beribė. Tai sena ir populiari klastotė, tik reikia mokėti ja naudotis. Veidrodis neturėtų būti kabinamas kaip paveikslas – štai aš, veidrodis. Nes tuomet jis taps daiktu. Tačiau, kada jis naudojamas erdvei praplėsti, jis tarsi paslapčia atsiduria kažkokiuose kampučiuose ir juos praveria į kitą pusę.

Erdvės didinimas – balta spalva

Dar vienas būdas apgauti save, galvojantį, kad 8 kvadratinių metrų kambarys labai mažas – tai naudoti baltą spalvą. Jeigu dauguma apdailų, baldų, sienų, tapetų, grindų bus baltos arba labai šviesios, turėsite šviesų kambarį, jis atrodys didesnis. Šviesa puikiai apšvies kiekvieną kambario kertelę, dėl to kambarys neskęs tamsoje, slepiančioje matmenis ir sutraukiančioje erdves.

Erdvės praplėtimas į vertikalumą

Dar viena gudrybė – tai išnaudoti vertikaliąją kambario erdvę. Apie tai jau galbūt skaitėte, siekdami sužinoti, kaip įsikurti labai mažame bute. Tačiau tą patį galite padaryti tiesiog praplečiant kambarį į viršų, ir tai bus smagus dalykas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *