Ką daryti, kad imunitetas nusilpsta?

Ką daryti, kad imunitetas nusilpsta?

imunitetasGana dažnai savo sveikata susirūpiname tik tada, kai susergame. Dažniausiai taip nutinka tuomet, kai imunitetas tampa pernelyg silpnas. Deja, dažniausiai griebiamės tokių vaistų, kurie manome, kad greičiausiaipadės, ir tai dažniausiai būna antibiotikai. Vis dėlto, visų pirma vertėtų vartoti natūralius gydymo metodus ir homeopatinius vaistus.

Kartais manoma, kad homeopatinių vaistų poveikis tėra išgalvotas, ir jie prilygsta placebui – žmonės tiki, kad tai gali padėti, todėl taip ir nutinka. Vis dėlto, tai nėra tiesa. Homeopatiniai vaistai tikrai yra veiksmingi, ir t ne kartą yra įrodę mokslininkai. Šie vaistai paprastai gaminami iš natūralių produktų, tačiau jų sudėtyje taip pat gali būti ir cheminių elementų. Vis dėlto, homeopatinius vaistus turėtų paskirti gydytojas, nes visų pirma svarbuišsiaiškinti priežastį, kodėl pacientas susirgo.

Koks yra homeopatinių vaistų principas? Jų poveikio spektras turi būti labai platus: jie aktyvina organizmo apsauginę reakciją, sukelia savisaugos reakciją, neutralizuoja toksiškas medžiagas ir stiprina imunitetą. šie vaistai reguliuoja organizmo veiklą, tačiau neslopina organizmo gynybinės reakcijos. Kartais nutinka taip, kad susirgus lėtine liga ir pradėjus vartoti homeopatinius vaistus, ligos simptomai paaštrėja. Nereikia išsigąsti – tai parodo, kad parinkti tinkami vaistai. Jei simptomai yra labai žymūs, vertėtų kurį laiką nutraukti vaistų vartojimą arba sumažinti vaistų dozę per pusę.

Norint greičiau pasveikti, svarbu ir tai, kaip vaistai yra vartojami. Homeopatinius vaistus patartina vartoti prieš valgant arba praėjus pusvalandžiui po valgio. Vaistai, kurie yra tablečių arba žirnelių pavidalo, turi būti dedami po liežuviu ir svarbu palaukti, ol vaistai ištirps. Jei vaistai yra skysčio pavidalo, jie turėtų būti skiedžiami su tam tikru kiekiu vandens. Patartina nevartoti homeopatinių vaistų ką tik išsivalius dantis mėtine dantų pasta, nes tai gali nuslopinti vaistų poveikį.

Taigi, susirgus tikrai nebūtina iškart griebtis antibiotikų. Vertėtų įprasti gydytis kuo natūralesniais būdais bei stiprinti imunitetą, o taip pat vartoti homeopatinius vaistus, kurie veikia efektyviai, tačiau nekenkia organizmui kaip dauguma kitų vaistų. Taip pat svarbu ir tai, kad savo sveikata rūpintumėtės kasdien, nepriklausomai nuo metų laiko, būtumėte pakankamai aktyvūs fiziškai ir su maistu gautumėte kuo daugiau organizmui reikalingų vitaminų ir mineralų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *