Kaip tinkamai įsirengti virtuvę?

Virtuvė nėra vien tik spintelių ir valgomojo baldų erdvė – tai ir Jūsų namų širdis. Kiekvieną rytą pasitinkame mėgaudamiesi gardžia kava virtuvėje. Kiekvieną vakarą kartu su šeima gaminame vakarienę. Maisto gaminimas virtuvėje suvienija visos šeimos narius, suteikia jiems bendros veiklos. Todėl yra labai svarbu šią erdvę įsirengti taip, kad būtų jauku ir patogu kiekvienam asmeniui šeimoje.

ikeaVisų pirma, reikia apsvarstyti, kokią buitinę techniką norite įsirengti savo virtuvėje. Ją galite įsigyti kiekviename buitinės technikos salone, arba galite viską – nuo baldų iki smulkiausių prietaisų, rasti Ikea kataloguose. Esminiai buities prietaisai, be kurių neapsieitų nė viena virtuvė yra šaldytuvas, viryklė irmikrobangų krosnelė. Daugelis dėl patogumo perka ir indaploves, kaitlentes, dūmtraukius ir kita. Tie, kurie nori sutaupyti energiją, turėtų pirkti energiją taupančius buitinius prietaisus. Lietuvoje galite turėti ir tokią naujieną, kaip vandenį ir ledą teikiantį aparatą, įmontuotą šaldytuvo išorėje. Jums nereikės dažnai varstyti šaldytuvo durelių, ieškant gėrimų, todėl bus taupoma elektros energija.

Kiti svarbus dalykai virtuvėje, taikriauklės ir čiaupai. Reikia apsvarstyti, kokio dydžio kriauklės norėsite. Visada yra patogiau pirkti didesnę, kurios šone galima papildomai susidėti indus, tačiau ji užima daugiau ploto. Tad viskas priklauso tik nuo Jūsų virtuvės bendros erdvės ir to, kaip ketinate ją išnaudoti.

Geras patarimas Jums būtų įsirengti ne tik įprastą valgomojo apšvietimą, bet ir integruoti mažas LED lemputes virtuvės spintelėse. Juk gaminant maistą, tinkamas apšvietimas yra labai svarbus aspektas. Tada belieka išsirinkti stalą, kėdes ir smulkmenėles, kurios suteiks daug patogumo (pavyzdžiui, pakabinamas lentynėles, pakopinius laiptelius, įvairias šiukšliadėžes ir kita).

Bene sunkiausiu sprendimu tampa pats virtuvės interjeras. Reikia nuspręsti, kokio virtuvės dizaino Jums norisi. Ikea baldai siūlo plačią įvairovę: spintelių, stalviršių, stalčių, pakabinamų spintelių su indų džiovyklėmis.Visa tai padeda sutaupyti laiko, nes visus įrankius ir nešaldomus maisto produktus galima patogiai susidėlioti ir prireikus nesunkiai juos rasti.

Gana pravartu būtų pasinaudoti dizainerio paslaugomis. Specialistas, kuris turi daug patirties, žino kaip tinkamai išdėstyti virtuvės baldus ir buitinę techniką bet kokio dydžio virtuvėje. Taip pat, dizaineris gali padėti tinkamai išsirinkti spalvas, medžiagas ir apšvietimą. Net tokia smulkmena kaip gražios spintelių rankenėlės gali teigiamai paveikti visą valgomojo interjerą. Jums tereikia tik turėti viziją ir visos galimybės bus atvertos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *