Granuliniai katilai: kokie jų privalumai?

Gana dažnai pasvarstoma, koks katilas galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu, ir šiandien vienas populiariausių sprendimų yra granuliniai katilai. Jie iš tiesų turi nemažai privalumų, todėl tai ir lemia didelį jų populiarumą. Taigi, kokie yra pagrindiniai šių katilų privalumų?

granuliniai katilaiVienas didžiausių privalumų yra tai, kad jie yra pakankamai saugūs, o tai gana dažnais atvejais yra pats svarbiausias kriterijus, kuomet svarstoma, kokį katilą galima būtų pasirinkti. Taigi, tikrai neprašausite, jei pasirinksite būtent granulinį katilą, ir šis pasirinkimas tikrai pasiteisins.

Dar vienas labai svarbus dalykas yra tai, kad šio katilo kūrenimas yra kur kas paprastesnis: pasirinkus kieto kuro katilą paprastai tenka papildyti kurą kas kelias valandas, ir tai tikrai kartais sudaro nepatogumų, o pasirinkus granulinį katilą, granules teks papildyti maždaug kas kelias dienas. Granulių energetinė vertė paprastai yra penkis kartus didesnė nei kieto kuro, taigi, toks pasirinkimas iš tiesų yra praktiškas.

Šie katilai patogūs ir dėl to, kad jums nereikės sandėliuoti daug kieto kuro, kas tikrai užima daug vietos, ir granules galėsite sandėliuoti kur kas paprasčiau. Granulinius katilus iš tiesų labai paprasta naudoti, tad galite būtitikri, jog priėmus tokį sprendimą tikrai neteks gailėtis.

Kartais, kuomet tenka kūrenti kieto kuro katilą, susiduriama su problema – kietas kuras yra pernelyg drėgnas, todėl jį uždegti yra gana sudėtinga. Su tokia problema tikrai neteks susidurti, jei nuspręsite pasirinkti granulinį katilą – viskas vyks kur kas paprasčiau, taigi, kūrenimas jums nekels problemų.

Granulinių katilų kaina yra gana nedidelė, todėl šis įrenginys yra prieinamas praktiškai visiems, svarstantiems apie tam tikro katilo įsigijimą. Tai – iš tiesų praktiškas pasirinkimas, nes šis įrenginys nereikalaus ypatingos priežiūros, kūrenimas bus daug paprastesnis, ir tam neteks sugaišti daug laiko. Taigi, granulinių katilų privalumai kalba patys už save, ir tai tikrai turi nemažai pranašumų prieš kitus katilus. Nors kietas kuras ir yra kiek pigesnis, tačiau kainą nustelbia tai, kad kūrenti ir prižiūrėti granalinį katilą daug paprasčiau, o ką jau kalbėti apie kuro sandėliavimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *