Google reklama: privalumai ir trūkumai

Google reklama šiandien yra viena populiariausių reklamos formų, ir tokia reklamos galimybe nusprendžia pasinaudoti vis daugiau žmonių. Taigi, kokie yra didžiausi šios reklamos privalumai bei trūkumai?

google reklamaŽinoma, tokia reklama bus tinkama tik tokioms įmonėms, kurios turi savo internetines parduotuves ar reprezentacinius puslapius – kadangi reklamos skelbimai yra randami tada, kuomet naudojamasi paieškos sistema, natūralu, kad tai tinka reklamuoti įvairias prekes ar paslaugas, kurios yra parduodamos internetu. Taigi, tokia reklamos forma bus tinama tada, kuomet norima reklamuoti tam tikrą internetinį puslapį.

Bene didžiausias šios reklamos privalumas yra tai, kad ši reklamos forma yra tikrai efektyvi ir padeda suburti tikslinę auditoriją: užsakant šią reklamą yra pasirenkami tam tikri tiksliniai raktiniai žodžiai, pagal kuriuos gali būti randamos jūsų prekės ar paslaugos, ir potencialūs klientai, ieškodami šių prekių ar paslaugų, visų pirma ras jūsų skelbimą, nes jis bus rodomas paieškos lango viršuje. Taip pat svarbu ir tai, kad skelbimas bus rodomas tol, kol bus išeikvotas reklamos limitas, o pinigai bus nuskaičiuojami tik tada, kuomet yra paspaudžiama ant reklamos (tai yra mokama ne už reklamos parodymus, o už paspaudimus).

Nors kartais yra manoma, kad Google reklama gali būti per brangi, nes niekada negalima žinoti, kiek kartų bus paspausta ant reklamos, tačiau dėl to nerimauti tikrai nereikėtų – jūs patys galite nuspręsti, kiek pinigų per dieną galite paskirti reklamai, taigi, jų neišleisite daugiau nei nustatyta.

Ši reklama gali būti puikiu pasirinkimu net ir tada, kai biudžetas yra gana ribotas – galite paskirti nors ir po porą litų per dieną, taigi, per mėnesį neteks išleisti daug pinigų reklamai.

Išbandę šią reklamos formą paprastai teigia, kad reklamai išleisti pinigai paprastai grįžta su kaupu, tad investuoti tikrai verta – juk reklama padės pritraukti dar daugiau potencialių klientų.

Taigi, ši reklama turi tikrai daugiau privalumų negu trūkumų, todėl tai ir lemia tokį jos populiarumą. Žinoma, Google reklama gali būti tinkama tik internetinį verslą turintiems žmonėms, tačiau tai tikrai nėra siaura sritis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *