Gėlės į namus: juk pradžiuginti artimą yra taip paprasta!

„Nereikėjo man jos klausyti,- pasakė jis man kartą.- Niekada nereikia klausyti gėlių. Reikia į jas žiūrėti, traukti jų kvapą. Nuo mano gėlės kvepėjo visa planeta, bet aš nemokėjau tuo džiaugtis“ (A. De Sant Egziuperi „Mažasis princas“). Tai, kad gėlės sugeba kiekvienai moteriai praskaidrinti dieną žino kiekvienas vyras. Deja, vien žinojimo neužtenka, nes toli gražu ne kiekviena gali džiaugtis nuolatinėmis staigmenomis. Juolab, kai egzistuoja tokios palankio galimybės pradžiuginti meilę, net nebūtinai gyvenimo draugę, kodėl jomis nepasinaudoti? Gėlės į namus – gražiausias būdas pasakyti: „Aš Tave myliu“, „Man Tu brangus“, „Pasiilgau“…

gėlės į namusGėlės į namus apima gražiausios puokštės pasirinkimą, jos užsakymą ir laukimą, kol pristatymas pasieks namų duris. Jei pageidaujate – galite kartu pasisamdyti ir profesionalų muzikantą. Daugelis firmų teikia ir tokio pobūdžio paslaugas. Smuikininkas, gitaristas įteikdamas gėlės privers kiekvieną silpnosios lyties atstovę kuo plačiau nusišypsoti. Juk gauti gėles yra taip gera…

Tiesa, kartais tobulos gėlių puokštės ar net vienos gėlelės išsirinkimas yra labai komplikuotas. Juk dažnai dovanojama su kokia nors potekste. O vyrai kažkodėl mano, kad egzistuoja tik vienos rūšies gėlės, tai rožės. Jau nekalbame, kad ir jų skirstymas pagal spalvas yra labai reikšmingas. Pateikiame trumpą gėlių ABC, kuris palengvins puokštės išsirinkimą. Tiesa, prieš užsisakant telefonu pasikonsultuokite su profesionaliomis floristėmis. Joms jums padės nuspręsti, kurios gėlelės atspinti dabartinę jūsų nuotaiką ir ką jomis siekiate pasakyti mylimam žmogui.

  1. Astra – meilės simbolis. Tikrai taip, toli gražu ne rožės yra įvardijamos kaip nuostabiausio jausmo turėtojos. Jas galima dovanoti tiek vienas, tiek komponuojant į puokštę.
  2. Chrizantemas rekomenduojama dovanoti artimam žmogui. Antrąjai pusei tai ne pačios geriausios gėlės.
  3. Gerberos dažniausiai simbolizuoja flirtą. Galbūt todėl jaunikaičiai jas taip mėgsta pirkti savo mergaitėmis iki kurių širdies užkariavimo dar šiek tiek teks paplušėti.
  4. Irisas – taikos ženklas. Nebūtinai dovanoti tada, kai norite susitaikyti. Tiesiog parodykite, kad jūsų požiūris konkretaus žmogaus atžvilgiu yra teigiamas.
  5. Kaktusas yra ištvermės simbolis. Žinoma, jo į puokštę neformuosite, tačiau padovanoti tuomet, kai žmogus priima labai svarbius gyvenimo sprendimus – verta.
  6. Narcizas laikomas oficialumo ženklu. Dovanokite savo vadovams, direktoriams…

Gėlės į namus gali pradžiuginti kiekvieną. Juk svarbiausia, kad asmuo nesitiki sulaukti staigmenos ir staiga − šypsena nuo ausies iki ausies. Nieko nėra smagiau, kaip matyti savo artimą žmogų laimingą. Juk tiesa?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *