pprc lt

Įleidžiami šviestuvai: šiuolaikiškas ir praktiškas pasirinkimas

Dar visai neseniai savo gyvenimo neįsivaizdavome be namuose įrengtų milžiniškų sietynų, kabančių lubinių šviestuvų ir žibalines lempas imituojančių dekoratyvinių apšvietimo įrenginių. Bėgant metams daugelis žmonių pradėjo vertinti minimalizmą, panoro pernelyg neapkrauti savo namų ir išmoko erdvumą kurti ne statant didelius namus ar perkant didesnės kvadratūros būstus, o atsisakant nereikalingų detalių, kurios paprasčiausiai apkrauna kambarius. Todėl itin mėgstamu būdu apšvietimui sukurti tapo įleidžiami šviestuvai. Jei kaip tik šiuo metu svarstote išbandyti būtent tokią apšvietimo sistemą, siūlome įvertinti visus jos privalumus bei galimus trūkumus.

Įleidžiami šviestuvaiBene didžiausias įleidžiamų šviestuvų pliusas – jų praktiškumas. Visų pirma, itin patogu tai, kad jie neužima daug erdvės, neužgožia kitų interjero detalių ir tuo pat metu ne ką prasčiau apšviečia aplinką nei įprasti šviesos šaltiniai. Kadangi įleidžiami šviestuvai neturi gaubtų, o tik rėmus, kurie įmontuojami į lubas ar sienas, nėra jokių gaubtų ar sudėtingų instaliacijų, kurios uždengtų lemputes ir trukdytų šviesai sklisti tolygiai. Įleidžiami šviestuvai taip patogūs todėl, kad nerenka dulkių ir sutaupo labai nemažai laiko, kurį skirtumėte ropštimuisi ant kopėtėlių ir jų valymui. Toks apšvietimas ypač naudingas mažose, funkcionaliai išplanuotose erdvėse, kur paprasčiausiai nėra vietos ilgiems, kabantiems šviestuvams, galintiems tapti kliūtimi. Įleidžiami šviestuvai taip pat itin paplitę įvairiose komercinėse patalpose, kur montuojamos kiek didesnės ir sudėtingesnės apšvietimo sistemos, tačiau jų įrengimo principas yra toks pat kaip ir namuose taikomų sprendimų. Tokioms patalpoms specialistai pataria rinktis LED šviestuvus, kurie tarnauja ilgiau ir tausoja elektros energiją. Šie veiksniai ne tik padeda sutaupyti, bet ir leidžia išvengti nuolatinio techninio aptarnavimo, kuris reikalingas sugedus bet kuriai iš lempučių.

Skaityti straipsnį “Įleidžiami šviestuvai: šiuolaikiškas ir praktiškas pasirinkimas” »

Dizaino studijos Londone – internetiniai projektai yra pasiruošę suteikti jums virtualiąją pagalbą!

Niekam nėra paslaptis, kad didžioji dauguma bendrovių, o taip pat ir smulkmeninių įmonių, stengiasi individualias veiklas, o tuo pačiu ir pasiūlymus, perkelti į virtualią erdvę, suvokdami tai, kad pastarojoje esą kur kas didesnis žmonių srautas, jog esą kur kas didesnė perkamoji galia, ypač vykdant prekyba tarptautiniu mastu.

Dizaino studija UKTiesą sakant, šiandienos darbe taip pat norėtume pašnekėti apie internetinius projektus, o jeigu tiksliau, apie paslaugą – design studios London – kuri yra orientuotos ne vien tik į gyvenančius užsienyje tautiečius, tačiau be viso to ir galinčią pastariesiems projektams suteikti virtualiąją pagalbą, apie kurią ir buvome anksčiau užsiminę. Taigi, būtent šiandieną pasigilinsime, kodėl gi dizaino studijos Londone iš viso piliečiams galėtų būti naudingos, o be viso to ir kodėl gi tokie pasiūlymai, kaip web design East London susilaukia vis daugiau ir daugiau žmonių dėmesio. Nuoširdžiai tikimės, kad šiandienos turinys bus suvoktas teisingas, viliamės, kad žmonės įgis neįtikėtinai daug pravarčių žinių, kurias ne tik, kad sugebės tinkamai pritaikyti praktikoje, tačiau ir kurios tinkamai motyvuos žmones.

Skaityti straipsnį “Dizaino studijos Londone – internetiniai projektai yra pasiruošę suteikti jums virtualiąją pagalbą!” »

Lego – leiskite atsiskleisti vaikų kūrybiškumui

LegoLego turbūt yra vienas iš populiariausių žaislų. Jų nori ir mergaitės, ir berniukai visame pasaulyje. Būtent šis žaidimas skatina vaikus būti kūrybingais, atrasti savyje menininkus ar netgi architektus. Iš kaladėlių mažieji gali kurti ir statyti įvairius daiktus, ne tik pastatus. Be kūrybiškumo lavinama ir motorika. Juk statinys privalo būti stabilus ir nesugriūti, taip vaikai lavina pirštų miklumą.

Skaityti straipsnį “Lego – leiskite atsiskleisti vaikų kūrybiškumui” »

Balansinis dviratukas – saugiausias pasirinkimas jūsų vaikui

Kuomet kalba eina apie vaikų auginimą, nesunku pastebėti, jog visi tėveliai nori suteikti ne tik geriausias sąlygas savo vaikams, bet ir siekia užtikrinti saugumą. Paprastai toks siekis galioja daugelyje sričių: maitinime (atidžiai parenkami tik kokybiški maisto produktai), namų aplinkoje (daiktai, kuriuos palietęs vaikas gali susižeisti, padedami ten, kur jų nebūtų galima pasiekti), ne išimtis yra ir pramogos – siekiama parinkti tik saugų inventorių. Na, o ką rinktis tuomet, kai kalba eina apie pasivažinėjimą dviračiu? Tokiu atveju drąsiai galima teigti, jog balansinis dviratukas yra saugiausias pasirinkimas jūsų atžaloms. Netikite? Skaitykite toliau.

dviratukaiKas baisiausio gali nutikti tuomet, kai vaikas važiuoja dviračiu? Savaime suprantama, gali įvykti nesėkmė – užkliuvęs ar dėmesį praradęs vaikas gali tiesiog griūti ir susižeisti. Visos mamos siekia savo vaikus apsaugoti nuo tokių nesėkmių, tačiau svarbu pabrėžti, jog labai daug ir priklauso nuo pačių tėvų elgesio – juk būtent jie, o ne kas kitas, ir nusprendžia, kokios priemonės bus skirtos vaiko laisvalaikiui. Būtent balansinis dviratukas yra tituluojamas viena saugiausių priemonių, skirtų vaikams. Taigi, traumų tikimybė važinėjant šiuo dviratuku, yra maža.

Tačiau dėmesį reikia atkreipti į tai, jog ne tik traumų tikimybė sąlygoja vaiko saugumą pramogų metu. Tiek internetas, tiek televizija pateikia vis daugiau istorijų apie tai vaikus, kurie naudodami žaislus ar kitus reikmenis, padengtus nesaugiomis medžiagomis, patiria įvairių sveikatos sutrikimų. Kas dėlto kaltas? Savaime suprantama, jog nenaudoti kenksmingų medžiagų, turėtų būti vaikiškų prekių gamintojų siekis, tačiau būtina pastebėti, jog ir tėveliai turėtų pirmenybę teikti toms prekėms, kurios yra saugios. Belieka tik akcentuoti, o kartu ir pasidžiaugti, jog balansinis dviratukas yra pagamintas iš visiškai natūralių medžiagų (100 procentų medienos bei odos, padengti ekologiškais dažais), todėl nėra net menkiausios tikimybės, kad dėlto, jog jūsų vaikas važinėja būtent šiuo dviratuku, patirs kokius nors sveikatos sutrikimus.

Dar vienas aspektas – mažyliams netinka joks inventorius, kuriame yra smulkių detalių. Naudojant tokį inventorių yra tikimybė, kad vaikas užspings. Atsižvelgiant į tai, gaminant šiuos dviratukus ir buvo apsieita be smulkių detalių.

Kompiuterio ekrano keitimas

Kompiuteris gali veikti be ekrano, bet ar įmanoma be jo kompiuteriu naudotis? Ne. Kompiuterių ekranai būna įvairių tipų ir dydžių. Kiekvienas pirkėjas renkasi ekrano tipą atsižvelgdamas į savo poreikius. Su multimedija dirbantis arba kompiuterinius žaidimus mėgstantis žmogus be abejo rinksis kuo didesnį ir LED technologija remiantis pagamintą ekraną. Žinoma, kompiuterių ekranai nėra atsparūs įvairiems nutikimams – smūgiams ir t.t., tad šiek tiek informacijos apie tai, kiek kainuoja ir kas yra ekrano keitimas.

kompiuterio ekrano keitimasDaugelis yra susidūręs su skilusio ekrano problema, nesvarbu ar tai telefono ar kompiuterio ekranas. Personalinio kompiuterio ekrano keitimas yra labai paprastas – tiesiog perkamas naujas monitorius, nes taisyti to paties ekrano nelabai apsimoka. Gerokai sudėtingesnis dalykas – dužęs nešiojamojo kompiuterio ekranas. Nešiojamo ekrano keitimas gali būti daromas kone visose kompiuterių taisyklose, o tokio darbo kaina priklauso nuo kompiuterio modelio, ekrano tipo ir dydžio.

Dažnai žmonėms iškyla klausimas „Kuo skiriasi pigesni ekranai nuo brangesnių?“. Atsakymas aiškus ir paprastas – kokybe. Pigesni ekranai skiria mažiau spalvų ir jas skiria ne taip kokybiškai, kaip originalūs ekranai. Taip pat pigieji ekranai yra gaminami iš kuo pigesnių medžiagų, o tai atsiliepia ilgaamžiškumui, kokybei, atsparumui, kitaip tariant – viskam. Žinoma, jog kuo daugiau taupoma, tuo daugiau viskas kainuos kitąkart. Labai populiaru skilusius ekranus į pačius pigiausius keisti išmaniesiems telefonams. Išmanieji telefonai pinga labai greitai, o skilęs ekranas yra labai dažnas nutikimas tarp šių prietaisų naudotojų. Kartais ekrano keitimas su visu stikliuku sukainuoja didžiąją, už patį telefoną sumokėtos kainos, dalį.

Kaip jau supratote, ekrano keitimas nėra pigus dalykas tiek kompiuteriams, tiek mobiliesiems telefonams. Ekranai visuose įrenginiuose nėra atsparūs smūgiams. Nors kai kurie išmanieji telefonai reklamuojami, kaip su tvirtesniu korpusu ir atsparumu aplinkai – tai nereiškia, kad jie viskam yra visiškai atsparūs, todėl saugokite ir kompiuterių ir telefonų ekranus.