Fotoknygos – bet kokiai progai

Kartais kyla klausimas, ką padovanoti žmogui, kuris, atrodo, kad viską turi: praktiškų dovanų dovanoti nėra reikalo, taigi, tenka gerai pasukti galvą. Dažnai norisi padovanoti tokią dovaną, į kurią galima sudėti daug savęs, tačiau, kas tai galėtų būti? Bene geriausias pasirinkimas – fotoknygos, kurios tikrai gali padėti parodyti, kaip jums rūpi asmuo, kuriam įteikiate dovaną. Fotoknygą galite dovanoti ir be jokios progos – juk kartais norisi tiesiog parodyti dėmesį brangiam asmeniui. Tai gali būti ir puikia dovana jubiliejaus ar kita proga, pavyzdžiui,šv. Kalėdų. Gana dažnai per Kalėdas gauname tokias dovanas, kurių niekada taip ir nepanaudojame, arbastatulėles, kurias jau vėliau nė nepamenam, kas padovanojo. Taip nenutiks, jei dovanosite fotoknygą, kurioje atsispindės gražiausios patirtos akimirkos. Taip pat maketuodami fotoknygą galite užrašyti palinkėjimus ar sveikinimus, taigi, jūsų dovana tikrai bus įvertinta.

fotoknygosKaip susikurti fotoknygą? Tai padaryti labai paprasta – jums tereikia susirasti tokį internetinį puslapį, kuriame galėtumėte tai padaryti. Gana dažnai tai galite padaryti tiesiog online – nereikės siųstis jokių programėlių. Iškart matysite, kaip atrodys užsakoma fotoknyga, taigi, galėsite iškart įvertinti, ar estetinis vaizdas jus tenkina, ar dar norėsite pakeitimų.

Foto knygos šiandien kainuoja dar pigiau nei nuotraukų albumai, taigi, tikrai vertėtų pasinaudoti šia proga. Jums tereikia atsirinkti gražiausias nuotraukas, kurias turite kompiuteryje. Svarbu įvertinti, ar nuotraukos tikrai puikios kokybės, nes atspausdinus prastos kokybės nuotraukas ant popieriaus, rezultatas gali būti ne toks, kokio tikitės. Jei nuotrauka nepakankamos kokybės, paprastai tai galime iškart pastebėti – ji būna pažymėta šauktuku. Tokiu atveju reikėtų paieškoti nuotraukų, kurių kokybė būtų kiek geresnė. Gana dažnai taip nutinka, kai norima atspausdinti nuotraukas, darytas iš foto juostelių arba nuskenuotų nuotraukų, taigi, geriausia būtų naudoti skaitmenines nuotraukas.

Susikurti savo fotoknygą labai paprasta, ir tai užtruks tikrai ne ilgiau nei pusvalandį, ir jau po savaitės galėsite gauti pagamintą fotoknygą.

Tai – bene geriausias pasirinkimas, norintiems, kad dovana būtų pakankamai asmeniška ir nustebintų ją gavusįjį. Fotoknygos šiandien daug populiaresnės nei nuotraukų albumai, ir visai ne be reikalo – juk užsakantfotoknygas dar galima ir sutaupyti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *