Endodontija: DUK

Endodontija – Dantų šaknų kanalų gydymas yra viena iš labiausiai išvystytų odontologijos šakų. Daugeliui pacientų ši odontologijos šaka yra gana paslaptinga ir žmonėms kyla daug klausimų susijusių su endodontija.

Šis straipsnis yra skirtas tam, kad padėtų skaitytojams atsakyti į jiems rūpimus klausimus ir padėtų išsaugoti dantų sveikatą.  Išrinkome dažniausiai pasitaikančius klausimus kuriuos užduoda mūsų odontologijos klinikos kaune pacientai.

Kaip žinoti, kada žmogui yra reikalinga endodontija?

Endodontija yra reikalinga tada kai žmogui atsiranda spontaniškas dantų skausmas. Toks skausmas yra tarsi signalas kuris Jums sako, kad Jums prasidėjo dantų šaknų kanalų uždegimas kuris dažniausiai atsiranda dėl laiku nepašalinto dantų karieso ir Jums yra reikalingas endodontinis gydymas.


Ką reikia daryti kai žmogus supranta, kad jam yra reikalinga endodontija?

Prasidėjus dantų šaknų kanalų uždegimui žmogui reikia kuo greičiau kreiptis į savo odontologą kuris aptikęs tokius simptomus iš karto nusiūs jus pas profesionalų endodontą ir jums bus atliekamas endodontinis gydymas.

Endodontija šiais laikais yra sudėtinga procedūra?

Endodontija kaip ir dantų implantavimas yra laikoma viena iš sudėtingiausių odontologijos procedūrų. Taip yra todėl, kad kiekvieno žmogaus dantų šaknų kanalai yra skirtingi, skiriasi ne tik jų forma, bet ir kiekis. Dėl šios priežasties endodontija reikalauja didelio odontologo profesionalumo ir brangios įrangos.

Endodontinis gydymas paveikia dantų išvaizdą?

Šiuolaikinės dantų implantavimo ir protezavimo galimybės leidžia atkurti dantis taip, kad pacientas nepastebės ir nepajus jokių pokyčių.

Ar galima išvengti dantų kanalo uždegimo?

Taip daugeliu atveju tai yra įmanoma jei Jūs reguliariai lankysitės odontologijos kabinete. Tokiu būdu jūs laiku pašalinsite dantų kariesą ir išvengsite visų su juo susijusių bėdų. Taip pat vienas svarbiausių dalylų norint išvengti endodontijos yra taisyklinga dantų ir burnos higiena namuose.

Jei rūpinsitės savo dantimis jie nekels Jums rūpesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *