Elektroninės svarstyklės – dar tikslesniam svoriui

Turbūt kiekviena moteris, besirūpinanti savo išvaizda, namuose turi svarstykles. Tai padeda lengviau kontroliuoti savo svorį ir stebėti jo pokyčius. Mechaninės ar elektroninės svarstyklės kartais gali būti tikras draugas, o kartais – tikras priešas, priklausomai nuo to, kokie skaičiai parodomi ant jų atsistojus. Deja, mechaninės svarstyklės ne visada parodo tikslius skaičius, kurie atitinka realybę, ir kartais gali atrodyti, kad svoris kaip nekrenta, taip nekrenta. Taip pat pasitaiko ir tokių atvejų, kad svarstyklių paklaida būna pakankamai didelė – svarstyklės nuolat rodo pernelyg mažą arba pernelyg didelį svorį. Taigi, tokiomis svarstyklėmis galima pasikliauti tikrai ne visada.

Taigi, buitinės svarstyklės turėtų rodyti kuo tikslesnį svorį ir padėtų nustatyti net ir visai nedidelius kūno svorio pokyčius. Turbūt nereikia nė sakyti, kad moteris, kurios bando numesti svorio, motyvuoja net ir nedideli svorio pokyčiai, o tai nustatyti tikrai ne visada gali padėti mechaninės svarstyklės. Taigi, patartina įsigyti elektronines svarstykles, kurios padės nustatyti tikslų svorį. Jos kainuoja ne taip ir brangiai, be to, joms paprastai suteikiama garantija. Įsigijus elektronines svarstykles, jums dar ilgai neteks sukti galvos dėl naujų svarstyklių įsigijimo.

Pirkdami svarstykles atkreipkite dėmesį į tai, koks maksimalus svoris su jomis gali būti sveriamas. Vienų svarstyklių maksimali svorio riba gali būti 100, kitų – 150 ar 200 kg. Taip pat svarbu ir tai, kokia yra vienos padalos vertė – tai gali būti 100 g ar daugiau. Taip pat elektroninės svarstyklės gali būti visai paprastos, skirtos tik svoriui matuoti, arba jos gali būti įmantresnės, pavyzdžiui, nustatančios kūno masės indeksą, taip pat ir kaulų, raumenų, riebalų masę. Taip pat galite rasti ir tokių svarstyklių, kurios gali nustatyti vandens kiekį organizme. Taigi, šios svarstyklės gali būti praktiškos ne tik tiems, kurie stengiasi numesti svorio, bet ir visiems, kurie rūpinasi savo sveikata.

Taigi, pirkdami svarstykles įvertinkite, kas jums yra svarbiausia: ar tiesiog norite nustatyti tikslų svorį, ar norėtumėte sužinoti daugiau informacijos apie savo kūną. Tai padės jums lengviau apsispręsti, renkantis svarstykles, ir, tikėtina, išsirinksite tokį variantą, kuris jums palankiausias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *