Kompiuterio ekrano keitimas

Kompiuteris gali veikti be ekrano, bet ar įmanoma be jo kompiuteriu naudotis? Ne. Kompiuterių ekranai būna įvairių tipų ir dydžių. Kiekvienas pirkėjas renkasi ekrano tipą atsižvelgdamas į savo poreikius. Su multimedija dirbantis arba kompiuterinius žaidimus mėgstantis žmogus be abejo rinksis kuo didesnį ir LED technologija remiantis pagamintą ekraną. Žinoma, kompiuterių ekranai nėra atsparūs įvairiems nutikimams – smūgiams ir t.t., tad šiek tiek informacijos apie tai, kiek kainuoja ir kas yra ekrano keitimas.

kompiuterio ekrano keitimasDaugelis yra susidūręs su skilusio ekrano problema, nesvarbu ar tai telefono ar kompiuterio ekranas. Personalinio kompiuterio ekrano keitimas yra labai paprastas – tiesiog perkamas naujas monitorius, nes taisyti to paties ekrano nelabai apsimoka. Gerokai sudėtingesnis dalykas – dužęs nešiojamojo kompiuterio ekranas. Nešiojamo ekrano keitimas gali būti daromas kone visose kompiuterių taisyklose, o tokio darbo kaina priklauso nuo kompiuterio modelio, ekrano tipo ir dydžio.

Dažnai žmonėms iškyla klausimas „Kuo skiriasi pigesni ekranai nuo brangesnių?“. Atsakymas aiškus ir paprastas – kokybe. Pigesni ekranai skiria mažiau spalvų ir jas skiria ne taip kokybiškai, kaip originalūs ekranai. Taip pat pigieji ekranai yra gaminami iš kuo pigesnių medžiagų, o tai atsiliepia ilgaamžiškumui, kokybei, atsparumui, kitaip tariant – viskam. Žinoma, jog kuo daugiau taupoma, tuo daugiau viskas kainuos kitąkart. Labai populiaru skilusius ekranus į pačius pigiausius keisti išmaniesiems telefonams. Išmanieji telefonai pinga labai greitai, o skilęs ekranas yra labai dažnas nutikimas tarp šių prietaisų naudotojų. Kartais ekrano keitimas su visu stikliuku sukainuoja didžiąją, už patį telefoną sumokėtos kainos, dalį.

Kaip jau supratote, ekrano keitimas nėra pigus dalykas tiek kompiuteriams, tiek mobiliesiems telefonams. Ekranai visuose įrenginiuose nėra atsparūs smūgiams. Nors kai kurie išmanieji telefonai reklamuojami, kaip su tvirtesniu korpusu ir atsparumu aplinkai – tai nereiškia, kad jie viskam yra visiškai atsparūs, todėl saugokite ir kompiuterių ir telefonų ekranus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *