Ekovata

Kas yra ekovata? Tai – termoizoliacinė medžiaga, kuri naudojama renovuojamus ir naujus pastatus apšildyti. Jidevynioliktame amžiuje sukurta Anglijoje, ir šiandien gana plačiai naudojama ir mūsų šalyje.

Kokie ekovatos privalumai? Visų pirma, ji sulaiko šilumą ir jos nepraleidžia, taigi, namuose tampa kur kas šilčiau bei išleidžiama mažiau lėšų, norint apšildyti būstą. Taip pat svarbu ir tai, kad ji itin atspari drėgmei bei ugniai, taigi, galite būti tikri, kad toks apšiltinimo būdas bus ilgaamžis. Gera žinia ir tiems, kurie baiminasi dėl triukšmo – ekovata pasižymi puikia garso izoliacija. Galite būti užtikrinti, kad nesiveis pelėsis, grybelis arba vabzdžiai. Ta- vienas geriausių sprendimų, norint, kad jūsų namuose visada būtų šilta ir būtų sueikvojama kuo mažiau šilumos energijos. Vieną kartą investavus namų šiltinimui, dar ilgai galėsite džiaugtis šiltais ir jaukiais namais. Ne veltuiekovata šiandien yra tokia populiari. Ekovata – tai kokybiškas, efektyvus, ekologiškas ir praktiškas sprendimas.

Kokie galimi šiltinimo būdai? Jų gali būti keli: pavyzdžiui, gali būti sausas uždarų bei atvirų ertmių šiltinimas, šlapias arba šlapias klijinis šiltinimas. Ekovata gali būti šiltinami oro tarpai, stogas, grindys, perdangos, palėpės ir t.t.

Iš ko gaminama ekovata? Ji gaminama iš perdirbtos makulatūros ir organinių medžiagų. Ekovata išgaunama naudojant perdirbtą celiuliozę ir boro rūgštį bei boroksą.

Koks namų šiltinimo būdas tinka labiausiai, jei norima apšildyti mažus tarpus? Tokiu atveju pats geriausias pasirinkimas – šiltinimas ekovata šlapiuoju būdu.

Kur kreiptis, norint apšiltinti namus? Visų pirma, pasiieškokite įmonių, teikiančių tokias paslaugas. Jų rasite tikrai ne vieną, taigi, galėsite palyginti siūlomas sąlygas ir pasirinkti sau tinkamiausią sprendimą. Dauguma įmonių turi savo internetinius puslapius, taigi, nesunkiai galite rasti jums reikiamos informacijos, o iškilus klausimams, pasiteirauti nurodytais kontaktais.

Taigi, jei norite, kad namų šiltinimas būtų tikrai efektyvus, rinkitės ekovatą, kuri ne tik ekologiška ir efektyvi, bet ir ilgaamžė,. Ju atspari ne tik drėgmei ar ugniai, bet ir biologiniams veiksniams, taigi, galite nesijaudinti dėl galimo pelėsio ar vabzdžių įsiveisimo. Jei norite, kad namuose visada būtų šilta ir jauku, o namo apšildymui išleistumėte kuo mažiau pinigų, pasirūpinkite namo šiltinimu jau šiandien – šis sprendimas tikrai pasiteisins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *