Ekologiškų produktų nauda Jums

Bent kartą savaitėje įprastai kiekviena šeima vartoja grūdinius produktus: nuo grikių kruopų iki avižų. Šie produktai reklamuojami kaip sveiki, daug naudos mūsų kūnams suteikiantys produktai. Dažnai net nesusimąstome, kokiomis sąlygomis jie auginami ir koks jų kelias iki to, kol patenka ant mūsų stalo. Tai yra ne maža klaida, dėl kurios gali nukentėti ne tik bendra imuninė sistema, bet ir sveikata: gali būti pažeisti įvairūs organai ar net smegenys. Ar pasidomėjote, kokios kokybės maistą dedate į burną?

Ekologiškų grūdų supirkimasDėl vis dažniau siekiamo sveiko gyvenimo būdo, pasidarė populiarus ekologiškų grūdų supirkimas. Šie grūdai auginami ir pakuojami daug atsakingiau nei įprasti grūdiniai produktai. Todėl ir alergijų, ir sveikatos sutrikimų dėl jų vartojimo pasitaiko daug rečiau – beveik niekada. Ekologiški grūdai išsaugo maistingąsias medžiagas, todėl jų kiekio lėkštėje reikia mažiau, nes greičiau pasisotinama. Suvalgysite smulkesnę porciją, tačiau greičiau pajausite sotumą.

Dėl kitokio porcijų norminimo reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog ir kaina neatrodys tokia didelė, kaip yra įprasta galvoti apie ekologiškus produktus. Juk tas pats produkto kiekis tarnaus ilgesnį laiko tarpą, nes turi daugiau maistingųjų medžiagų ir kaupia mažiau pesticidų, kurie naudojami kenkėjams auginimo metu nubaidyti. Atrodo, kad išleidžiate daugiau, tačiau porcijų skaičius yra didesnis, todėl galima netgi sakyti, kad sumokate tą pačią kainą, kaip ir už neekologiškus produktus, tačiau gaunate sveikų, nadingų grūdų medžiagų.

Ar Jums rūpi Jūsų ir artimųjų sveikata? Jeigu taip, nepamirškite ekologiškų produktų naudos – minusų jie neturi. Galbūt sugenda greičiau, tačiau grūdams tai beveik negalioja. Jeigu apskaičiuosite, kokio kiekio ekologiškų produktų Jums reikės per savaitę, visus produktus įprasite suvartoti ir taip namuose nebesikaups nereikalingi maisto produktai, kurių būna per daug, ir kuriuos po tam tikro laiko reikia išmesti. Taigi, pasirinkdami ekologiškus produktus, prisidėsite ne tik prie savo sveikatos gerinimo, bet ir prie aplinkos švaros palaikymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *