Drabužiai internetu: klausimai ir atsakymai

Drabužiai internetu šiandien vis labiau populiarėja, tačiau pirkėjams, norintiems įsigyti prekių būtent tokiu būdu, gana dažnai iškyla nemažai klausimų. Taigi, pabandysime į juos atsakyti.

Kaip žinoti, kad patinkantis drabužis tikrai tiks? Visų pirma, vertėtų žinoti tikslius savo matmenis – dauguma pardavėjų pateikia drabužių matmenis centimetrais, taigi, galite žinoti, ar drabužiai tiks. Taip pat svarbu numatyti, ar tam tikro drabužio modelis jums tiks – tą galėsite užtikrinti, kai žinosite, kas tinka jūsų kūno sudėjimui.

Ką daryti, jei gauti drabužiai netiko? Dauguma pardavėjų įsipareigoja pakeisti netikusias prekes arba grąžinti pinigus. Perkant būtinai pasiskaitykite pirkimo sąlygas – tokiu būdu išvengsite nesusipratimų.

Per kiek laiko pristatomos prekės? Perkant iš Lietuvos internetinių parduotuvių, prekės paprastai pristatomos vos per porą darbo dienų, taigi, ilgai laukti tikrai neteks.

Kodėl internetinėse parduotuvėse žemesnės kainos? Paprastai taip būna todėl, kad pardavėjams internetinių parduotuvių išlaikymas kainuoja kur kas pigiau nei prekybos vietų, taigi, klientams galima pasiūlyti kur kas žemesnes kainas.

Kaip pirkti internetu? Tai daryti labai paprasta. Priklausomai nuo to, ko ieškote, susiraskite internetinę parduotuvę, prekiaujančią tam tikromis prekėmis. Pavyzdžiui, į paieškos sistemą įvedę „drabužiai internetu“, gausite tikrai nemažai rezultatų, ir rinktis tikrai bus iš ko. Tuomet jums teliks įsidėti patinkančias prekes į krepšelį, užpildyti duomenis, reikalingus pristatyti prekes, apmokėti užsakymą, ir laukti, kol prekės bus pristatytos.

Kaip žinoti, kad prekės bus tikrai kokybiškos? Nė vienas save gerbiantis pardavėjas nenori gadintis savo vardo, taigi, pardavinėja tik kokybiškas prekes. Jei nutinka taip, kad gavote akivaizdžiai nekokybišką prekę, galite grąžinti ją atgal ir atgauti pinigus arba pasikeisti į kitą prekę.

Ką daryti, jei kyla klausimų apie prekes? Visada galite susisiekti su pardavėju,kuris tikrai atsakys į visus jums iškilusius klausimus, taigi, tikrai gausite visą jums reikalingą informaciją.

Kiek kainuoja drabužių pristatymas? Tai priklauso nuo būdo, kaip pristatomos prekės: jei jos siunčiamos per kurjerį, pristatymas gali kainuoti apie dešimt litų, jei siunčiamos – apie penkis litus (ar daugiau, priklausomai nuo prekių svorio). Jei perkama už tam tikrą pinigų sumą, pristatymas gali ir nieko nekainuoti, taigi, tokiu atveju tektų susimokėti tik už pačias prekes.

1 komentaras

  1. Pirkti internetu šiomis dienomis itin populiaru, susitaupo laikas, nes nereikia vaikčioti po parduotuves, o nusipirkti patinkantį daigtą užtenka kelių mygtuko paspaudimų. Išsirintą daiktą internetinės parduotuvės atsiunčia kaip siuntinį į namus arba į artimiausią pirkėjui paštomatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *