Drabužiai internetu: mitai ir realybė

Dažnai klausiama: koks patogiausias būdas apsipirkti: ar tai daryti internetu, ar įprastose parduotuvėse? Panašu, kad šiuo klausimu žmonės susiskirstė į dvi grupes: internetinių parduotuvių šalininkai ir priešininkai. Pastarieji gana dažnai teigia, kad internetu apsipirkti neapsimoka dėl šių priežasčių:

drabužiai internetuDrabužiai internetu gali būti prastesnės kokybės. Žinoma, jei prekes siunčiatės iš Kinijos ar kitų Rytų šalių, tokia tikimybė visada išlieka. Tokios internetinės parduotuvės dažniausiai turi gausybę prekių, ir jų kokybė tikrinama tikrai retai. Kas kita – Lietuvos internetinės parduotuvės, nes dauguma pardavėjų užtikrina, kad prekės bus kokybiškos, o jei pirkėjui pasirodo priešingai, pardavėjas įsipareigoja prekes priimti atgal. Vis dėlto, dauguma pardavėjų savo prekes tikrina, taigi, tokių nesusipratimų neturėtų kilti.

Taip pat gana dažnai sakoma, kad internetu pirkti neapsimoka, nes čia ne visada galite išsirinkti savo dydžio prekių. Taip nenutiks, jei pasitikrinsite,  kokios drabužių apimtys nurodytos pardavėjo dydžių lentelėje. Ją pateikia dauguma internetinių parduotuvių, nes, priklausomai nuo  gamintojo, drabužių dydžiai gali būti padidinti arba pamažinti. Taigi, svarbu atidžiai rinktis drabužių dydį, ir prekių neteks grąžinti atgal. Svarbu žinoti tikslų savo drabužių dydį, ir, jei įmanoma, prieš perkant dar sykį išsimatuoti apimtis. Jei kyla neaiškumų dėl prekės sudėties arba dėl tikslių dydžių, visada galima kreiptis į pardavėją, kuris savo potencialiam klientui tikrai suteiks reikiamos informacijos. Kai kurių drabužių, pavyzdžiui, apatinio trikotažo, nesimatuojame ir parduotuvėje, taigi, ar tikrai yra skirtumas, kur pirkti?

Taip pat kai kurie internetinių parduotuvių priešininkai mano, kad drabužiai internetu negreitai pasiekia pirkėją, tačiau ir čia tokia nuostata gali kilti po apsipirkimo užsienio internetinėse parduotuvėse. Kai kurios jų siunčia prekes nemokamai, taigi, siuntimas užtrunka tikrai ilgai, tačiau Lietuvos internetinės parduotuvės prekesklientams pristato per kelias darbo dienas. Ir, nors daugelis mano, kad po Lietuvos pašto kainų perversmų siuntimo kainos tapo neįkandamos, tačiau iš tiesų viskas nėra taip dramatiška. Be to, kai kurios elektroninės parduotuvės gali pasiūlyti nemokamą siuntimą, jei prekių nuperkama už tam tikrą sumą.

Taigi, dažniausiai internetinių parduotuvių priešininkų nuomonė paprasčiausiai būna nepagrįsta. Tikėtina, kad tai – tik laiko klausimas, kada didžioji prekybos dalis persikels į internetą. Juk čia apsipirkti daug paprasčiau, ir nereikia gaišti laiko tuomet, kada net nežinome, ar rasime kažką sau patinkančio. Apsiperkant internetu netenka stovėti eilėse prie matavimosi kabinų ar kasos, taigi, negaištame savo brangaus laiko, kurį galime skirti dar svarbesniems dalykams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *