Buhalterinės paslaugos

Kiekvienai įmonei reikalingos buhalterinės apskaitos paslaugos. Vienose šį darbą atlieka dirbantys buhalteriai, o kitos šį darbą perduoda kitoms įmonėms, kad sutvarkytų buhalteriją. UAB "VP Finansai" – tai įmonė, kurioje teikiamos buhalterinės paslaugos. Veiklą pradėjo net taip ir seniai ( t.y. nuo 2013 metų) pagrindinė užduotis – pagalba verslo augimui. Jūsų verslui tai yra be galo svarbu.

buhalterinės paslaugosUAB "VP Finansai" atlieka šias paslaugas:

 • Konsultuoja apskaitos klausimais.
 • Konsultacijos mokesčių klausimais. Kiekviena Lietuvos gyventojas (įmonės savininkas ar vadovas) turėtų žinoti, kokius mokesčius reikia mokėti, kad po to neturėtumėte nereikalingų problemų. Besikeičiant įstatymams, nesunkiai galima kai kuriuos pakeitimus ir praleisti. Jums tikrai pravers konsultacijos šiais klausimais.
 • Galite pasitarti dėl teisinių dalykų. Tai yra svarbu yra žinoti.
 • Ataskaitų rengimas, kurių gali pareikalauti akcininkai, valstybės institucijos.
 • Personalo apskaitos tvarkymas. Šie darbai atliekami kiekvienoje įmonėje.
 • Pareigybinių instrukcijų rengimas.
 • Protokolų ruošimas.
 • Įsakymų rengimas.
 • Skolų likučių derinimas, tiek su kreditoriais, tiek su debitoriais.
 • Įmonių interesų atstovavimas Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, Sodroje bei kitose institucijose.

Daugelis įmonių vadovų ar savininkų neranda laiko šiems darbams atlikti, tačiau jie būtinai turi būti padaryti, kad jūsų įmonė sėkmingai gyvuotų. Verslo augimas yra labai svarbus. Buhalterinės apskaitos įmonė UAB "VP Finansai“ mielai jums pagelbės. Buhalterinės apskaitos paslaugos kainą galite sužinoti kreipdamiesi į kompaniją. Tai padaryti galite elektroniniu paštu arba telefonu. UAB "VP Finansai“ darbuotojai pateiks kainą. Naujiems klientams gali būti taikomos nuolaidos (dėl jų reikėtų kreiptis individualiai). Įmonė visada stengiasi būti patarėju savo klientui, daroma viskas, kas įmanoma, kad jis liktų patenkintas ir rekomenduotų kitam. Kiek jums kainuos buhalterinės paslaugos derinama individualiai, kadangi tai priklauso nuo daugelių dalykų.

Nusimeskite bent dalį rūpesčių nuo savo pečių. Ne kiekvienas gali, be vargo, tvarkyti savo įmonės buhalteriją. Tai, toli gražu, nėra paprasta. Kiekvienas nori, kad buhalterinė apskaita būtų tvarkoma saugiai. Produktyvumas, ekonomiškumas, efektyvumas yra labai svarbu. Visa tai galite turėti, jei darbus patikėsite buhalterinės apskaitos įmonei UAB "VP Finansai". Čia darbai atliekami skaidriai, vientisai. Dirba kvalifikuoti darbuotojai, kurie gerai išmano savo darbą. Dažnai įmonei, kurioje teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos, patikėjus darbus galite, netgi sutaupyti. Jums tereikia susisiektu su UAB "VP Finansai“ patyrusiais darbuotojais ir gausite geriausią pasiūlymą, kuris patenkins visus jūsų poreikius.

1 komentaras

 1. Kiekviena įmonė privalo savo įmonėje vesti buhalterinę apskaitą. Įpatingai kalbant apie įmonės reorganizavimą, juk įmonės gyvavimo laikotarpis dažnai priklauso ne tik nuo išorinių, bet ir nuo vidinių faktorių, juk esant nepalankioms sąlygoms įmonės ne vien bankrutuoja, bet ir turi galimybę persitvarkyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *