Balansinis dviratukas – saugiausias pasirinkimas jūsų vaikui

Kuomet kalba eina apie vaikų auginimą, nesunku pastebėti, jog visi tėveliai nori suteikti ne tik geriausias sąlygas savo vaikams, bet ir siekia užtikrinti saugumą. Paprastai toks siekis galioja daugelyje sričių: maitinime (atidžiai parenkami tik kokybiški maisto produktai), namų aplinkoje (daiktai, kuriuos palietęs vaikas gali susižeisti, padedami ten, kur jų nebūtų galima pasiekti), ne išimtis yra ir pramogos – siekiama parinkti tik saugų inventorių. Na, o ką rinktis tuomet, kai kalba eina apie pasivažinėjimą dviračiu? Tokiu atveju drąsiai galima teigti, jog balansinis dviratukas yra saugiausias pasirinkimas jūsų atžaloms. Netikite? Skaitykite toliau.

dviratukaiKas baisiausio gali nutikti tuomet, kai vaikas važiuoja dviračiu? Savaime suprantama, gali įvykti nesėkmė – užkliuvęs ar dėmesį praradęs vaikas gali tiesiog griūti ir susižeisti. Visos mamos siekia savo vaikus apsaugoti nuo tokių nesėkmių, tačiau svarbu pabrėžti, jog labai daug ir priklauso nuo pačių tėvų elgesio – juk būtent jie, o ne kas kitas, ir nusprendžia, kokios priemonės bus skirtos vaiko laisvalaikiui. Būtent balansinis dviratukas yra tituluojamas viena saugiausių priemonių, skirtų vaikams. Taigi, traumų tikimybė važinėjant šiuo dviratuku, yra maža.

Tačiau dėmesį reikia atkreipti į tai, jog ne tik traumų tikimybė sąlygoja vaiko saugumą pramogų metu. Tiek internetas, tiek televizija pateikia vis daugiau istorijų apie tai vaikus, kurie naudodami žaislus ar kitus reikmenis, padengtus nesaugiomis medžiagomis, patiria įvairių sveikatos sutrikimų. Kas dėlto kaltas? Savaime suprantama, jog nenaudoti kenksmingų medžiagų, turėtų būti vaikiškų prekių gamintojų siekis, tačiau būtina pastebėti, jog ir tėveliai turėtų pirmenybę teikti toms prekėms, kurios yra saugios. Belieka tik akcentuoti, o kartu ir pasidžiaugti, jog balansinis dviratukas yra pagamintas iš visiškai natūralių medžiagų (100 procentų medienos bei odos, padengti ekologiškais dažais), todėl nėra net menkiausios tikimybės, kad dėlto, jog jūsų vaikas važinėja būtent šiuo dviratuku, patirs kokius nors sveikatos sutrikimus.

Dar vienas aspektas – mažyliams netinka joks inventorius, kuriame yra smulkių detalių. Naudojant tokį inventorių yra tikimybė, kad vaikas užspings. Atsižvelgiant į tai, gaminant šiuos dviratukus ir buvo apsieita be smulkių detalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *