Baidarių nuoma

Kiekvieną kartą plaukiant baidarėmis apima skirtingos emocijos, patiriami skirtingi nuotykiai bei išvystami skirtingi vaizdai, net jei plaukiama anksčiau jau plaukta, išmėginta upe. Taip yra todėl, kad baidarių nuoma – ypač dinamiška, nuo daugybės dalykų priklausanti pramoga, kuri visuomet pateikia staigmenų.

Baidarių nuomaLietuvos upės keičiasi ypač greitai, kadangi vienu metu žydi vieni, kitu – kiti augalai, po stipresnių vėjų upėje atsiranda naujų kliūčių, kurias sudaro užvirtę medžiai, o skirtingas kritulių kiekis kiekvieną sezoną upėje pakeičia vandens kiekį, todėl jei vienais metais upe buvo labai sunku plaukti dėl sumažėjusio vandens lygio, kitais, žiemai palepinus mus sniegu, vandens lygis tampa gerokai didesnis ir plaukimas tampa paprastesnis, greitesnis. Didelių pakeitimų maršrute gali atnešti ir dygstantys namai, kertami miškai. Tiesa, toks vaizdas dažniausiai palydimas nusivylimu, tačiau džiugu ir tai, kad miškai imami vis dažniau atnaujinti, nebe tik naikinami.

Kalbant apie malonesnius dalykus, verta pastebėti, kad baidarių nuoma tampa ne tik vienkartinis pasiplaukiojimas upėmis ir ežerais, bet ir kaip tradicija pradėti ar užbaigti šiltąjį sezoną, galimybė pasivaržyti tarp šeimos narių ar bendradarbių, taip pat, baidares renkasi ir vyresni keliautojai, norintys savo gyvenimą padaryti gražų, jaukų ir aktyvų, nes buvimas uždarose patalpose, sėdėjimas vienoje vietoje ima erzinti ir didina tikimybei depresijai, užkrečia bloga nuotaika, neigiamomis emocijomis – plaukimas baidarėmis visa tai kaipmat išsklaido.

Peržiūrinėdami senesnes fotografijas ir atradę ten plaukimą baidarėmis ar kitas pramogas gamtoje, dirstelėkite į orų prognozes, raskite laisvą dieną ar dvi, kvieskite sau artimus žmones ir leiskitės patirti malonių nuotykių ant vandens. Tai padės pozityviai nusiteikti, pakels motyvaciją, suteiks daugiau energijos ir pravalys mintis, kurios per vėsią žiemą susikaupė Jūsų galvoje. Svarbiausia plaukiant baidarėmis negalvoti apie tai, kas Jus slegia, o pasinerti į tą vaizdą, malonius garsus ir ramų judėjimą, kuris tikrai užburia.

Baidarių nuoma – ypač populiari pramoga tarp mėgstančių pailsėti gamtoje, o ne miesto centre, taip pat tarp tų, kurie išsiilgę ramybės, tylos ir natūralių garsų, kuriuos sukelia vėjas, medžiai ar miško žvėreliai. Tik gamtoje galima iš tiesų pailsėti, atsipalaiduoti ir visai užsimiršti, todėl jei jaučiate tokį poreikį, imkite baidares, pasiraitokite rankoves ir valdykite irklais savo vandens transporto priemonę Jums patikusiu maršrutu, kurių, kaip žinia, Lietuvoje tikrai netrūksta ir visi jie savotiškai gražūs, įdomūs bei patrauklūs vandens turistams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *