Autonuoma: klausimai ir atsakymai

Autonuoma šiandien yra gana populiari paslauga, kuri praverčia tikrai dažnose situacijose, pradedant įvairiomis šventėmis, kuomet norima ypatingo automobilio, ir baigiant nuosavo automobilio gedimu. Ne visada paprasta įsivaizduoti savo dieną be automobilio, tad nuoma tam tikrais atvejais iš tiesų gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Vis dėlto, gana dažnai iškyla įvairių klausimų, susijusių su automobilių nuoma, taigi, kokie jų yra užduodami dažniausiai?

automobilių nuomaVienas dažniausiai užduodamas klausimas yra tai, kiek gali kainuoti automobilių nuoma, ir gana dažnai manoma, kad ši paslauga yra gana brangi. Vis dėlto, tai tikrai nėra tiesa, ir Lietuvoje automobilių nuomos kainos yra iš tiesų prieinamos. Kiek tai kainuos, priklausys nuo to, kokį automobilį nuspręsite išsinuomoti, kokiam laikotarpiui jį nuomositės (paprastai nuomojantis automobilį ilgesniam laikotarpiui paros nuomos kaina yra mažesnė), o taip pat, žinoma, kaina priklausys ir nuo pasirinktos nuomos bendrovės, kurių šiandien galima rasti ne taip ir mažai.

Taip pat gana dažnai klausiama, kaip viskas vyksta, ir ką reikia daryti, norint išsinuomoti automobilį. Viskas yra gana paprasta: jums tereikia pasirinkti tam tikrą nuomos bendrovę ir rezervuoti patikusį automobilį norimai datai. Tuomet būsite tikri, kad norimas automobilis tam tikrą datą tikrai nebus išnuomotas, todėl tam tikrais atvejais rezervacija gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Tuo atveju, jei automobilio jums reikia skubiai, rezervacija nebus būtina, ir tiesiog galėsite pasirinkti iš tuo metu laisvų automobilių. Automobiliai paprastai nuomojami pasirašant sutartį, o taip pat ir sumokant nustatyto dydžio mokestį bei užstatą, kuris yra grąžinamas, kai automobilis grįžta į stovėjimo aikštelę.

Kartais nuogąstaujama, kas nutiktų, jei automobilis, kurį išsinuomojote, sugestų, tačiau dėl to nerimauti nereikėtų – paprastai nuomojami tik gana nauji techniškai tvarkingi automobiliai, tad nereikėtų nuogąstauti dėl įvairių gedimų. Jei nutiktų taip, kad automobilis sugestų kelyje, galite net neabejoti, kad jums galės būti suteikiama techninė pagalba kelyje, tad dėl to jaudintis tikrai nereikia.

Taigi, autonuoma gana dažnai gali būti puikus pasirinkimas, o šios paslaugos sąlygos yra tikrai gana paprastos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *