Patarimai, norintiems parduoti savo automobilį

automobiliu supirkimasLabai dažnai susiduriame su tokia situacija, kai norime parduoti savo seną nebenaudojamą automobilį, tačiau niekas jo neperka. Pagrindinės priežastys, kodėl taip nutinka – automobilis yra nepopuliarus Lietuvoje, norite per didelės kainos arba nežinote, kokiais būdais yra geriausia jį parduoti. Ką tokiu atveju daryti? Prieš parduodami savo automobilį, turite atlikti keletą reikšmingų darbų:

  1. Visų pirma, naršykite internete, žiūrėkite laikraščiuose ir domėkitės, kokiomis kainomis kiti žmonės pardavinėja tokį automobilį kaip Jūsų. Pirmas žingsnis yra rinkos tyrimas. Yra labai svarbu žinoti, ar automobilis yra paklausus ir kur galima rasti potencialių pirkėjų. Būkite atidus ir nenuvertinkite savo automobilio. Lietuvoje labiausiai perkami yra visureigiai, šeimos automobiliai ir vidutinio senumo, bet geros būklės automobiliai. Jei turite kabrioletą – jį lengviau bus parduoti vasaros metu. Atminkite, kad automobiliai su mažesne rida visada yra parduodami brangiau.
  2. Nuspręskite, kokiu būdu parduosite savo automobilį. Automobilių supirkimas Jūsų mieste yra puiki ir patogi paslauga, kuria visada spėsite pasinaudoti, tačiau, žinokite, kad pardavinėdami automobilį patys, Jūs visada gausite aukštesnę kainą. Tik tai gali kainuoti Jums nemažai laiko. Parduodami automobilį per skelbimus, visada rašykite šiek tiek didesnę kainą, nei jis yra vertas, nes prikimo metu pirkėjas visada derėsis.
  3. Kad ir kokį pardavimo būdą pasirinksite, Jūs visada gausite didesnę kainą, jei tinkamai pasirūpinsite savo automobiliu (kiek tik įmanoma jį suremontuosite ir išvalysite). Tada nuotraukos pačios už Jus nurodys transporto priemonės vertę. Pirmas įspūdis yra visada labai svarbus, todėl kruopščiai nuplaukite automobilį. Geras patarimas būtų gauti iš savo mechaniko ataskaitą apie automobilio būklę. Skelbimuose išryškinkite transporto priemonės privalumus, o ne trūkumus.
  4. Jei automobilis yra nebepataisomas ar labai senas ir nepatrauklus pardavimui, tada geriausia išeitis yra automobilių supirkimas. Galbūt patyrėte avariją, o remontuoti visiškai neapsimoka? Lietuvos įstatymai draudžia kiemuose laikyti neeksploatuojamus, sugedusius automobilius. Todėl neterškite savo kiemo aplinkosir kol nevėlu atiduokite automobilį į metalo laužą. Taip ne tik atlaisvinsite vietą kaimynams stovėjimo aikštelėje, bet ir užsidirbsite šiek tiek pinigų iš parduotų auto dalių. Visada ieškokite patikimiausio ir geriausias kainas siūlančio automobilio supirkimo punkto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *