Automobilių nuoma Kaune

Kiekvienas, norintis nuomotis transporto priemonę, ieško naujų automobilių. Jie yra ne tik patogesni, gražiau atrodo, bet ir yra saugesni. Keliuose šiandieną įvyksta nemažai auto įvykių, kurių pasekmės neretai būna skaudžios. Automobilių nuoma Kaune, Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose įgyja vis daugiau populiarumo. Tai patogu, kada transporto priemonė reikalinga laikinai (pavyzdžiui, trumpam atvykus paviešėti iš kitos šalies). Jums nereikės pirkti automobilio, o vėliau, kada jis nebereikalingas, pardavinėti. Automobilį galite išsinuomoti be didelio vargo. Įmonių, kurios siūlo automobilių nuomą , galite rasti ne vieną. Galite rinktis tą, kuri siūlo geriausius automobilius, patraukliausias kainas ir priimtiniausias sąlygas. Rekomenduojama nuomotis transporto priemones, kurios yra naujesnės. Jos rečiau gęsta, lyginant su senesnėmis. Nuomotojai gali jums pasiūlyti automobilius, kurie naudoja ne tik benziną, bet ir kitos rūšies kurą (pavyzdžiui, dyzeliną). Galite rinktis pavarų dėžę, vieniems patogesnė mechaninė, o kitiems automatinė.

automobilių nuomaIeškodami transporto priemonės nuomai, būtinai peržvelkite NEORENT pasiūlymus. Ši kompanija siūlo tik naujų ir tik tvarkingų automobilių nuomą įvairiuose mistuose. Įmonė teikia paslaugas visą parą, transporto priemonę galėsite išsinuomoti bet kada. NEORENT stengiasi patenkinti visus klientų poreikius, kad kiekvienas liktų patenkintas. Svarbu, kad esamas klientas sugrįžtų ne tik pats, tačiau ir rekomenduotų kitiems, kurie mielai naudotųsi teikiamomis paslaugomis. Automobiliai prižiūrimi, dažnai atliekama reikalinga patikra.

Ką svarbu žinoti, jei norite išsinuomoti automobilį?

Automobilių nuoma Kaune, Vilniuje ar kitame mieste ar miestelyje gali būti labai naudinga. Pirmiausia, jei nusprendėte nuomotis transporto priemonę, pasirinkite nuomotoją. Po to, pasirinkite pageidaujamą automobilį, būtinai jį rezervuokite. Reikėtų žinoti laikotarpį, kuriam jums bus reikalinga transporto priemonė. Pasirinktą gali išsinuomoti kiti klientai ir jums teks rinktis kitas. Pasidomėkite, kokie reikalavimai keliami norintiems nuomotis. Pateiktos sąlygos turi būti aiškios, jei kyla klausimų, būtinai klauskite. Dažniausiai reikia palikti užstatą už nuomojamą automobilį. Norėdami trumpam laikui nuomotis, pasidomėkite, koks minimalus nuomos laikotarpis. Nepamirškite, kad norėdami išsinuomoti transporto priemonę, jūs turėsite pateikti reikiamus dokumentus. Nuomininkai įprastai prašo šių dokumentų:

· Vairuotojo pažymėjimo.

· Paso (arba asmens tapatybės kortelės).

Minėtieji dokumentai turi būti galiojantys. Priešingu atveju, nuomotojas gali atsisakyti jums išnuomoti automobilį. Įprastai nuomotojai reikalauja vairavimo stažo (tai gali būti, pavyzdžiui, vieneri metai). Kreipiamas dėmesys į vairuotojo amžių. Automobilis gali būti jums pristatytas į pageidaujamą vietą. Už šią paslaugą gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *