Automobilių nuoma: kada verta nuomotis automobilį?

Šiandien retas kuris įsivaizduoja savo gyvenimą be automobilio: tai labai supaprastina susisiekimą, nesame priklausomi nuo visuomeninio transporto, draugų bei pažįstamų, kurie galėtų nuvežti į reikiamą vietą, o taip pat visuomeninio transporto tvarkaraščiai mums tampa neaktualūs. Vis dėlto, kartais nutinka taip, kad automobilįtenka remontuoti ar nuvykstame ten, kur neturime savo automobilio. Tai gali sudaryti begalę nepatogumų, o kad taip nenutiktų, geriausia išeitimi lieka automobilių nuoma.

Kada verta nuomotis automobilį?

To neišvengsime nuvykę į svečias šalis, jei norime kuo daugiau pamatyti. Kai kurie keliautojai, nuvykę į nedidelę salą, neapsigyvena viename viešbutyje, o tiesiog keliauja automobiliu ir apsistoja vis kitoje vietoje. Tokiu būdu keliaujant tikrai galima daug daugiau pamatyti ir pažinti svečios šalies kultūrą.

Kai sugenda nuosavas automobilis, tai gali sudaryti tikrai nemažai nepatogumų. Jau vien dėl to, kad į darbą vykti vis tiek reikia, taigi, tenka tai daryti arba važinėjant taxi arba visuomeniniu transportu. Pripratus prie nuosavo automobilio, tai tikrai sudaro nemažai nepatogumų – reikia taikytis jau ne vien prie savo įpročių. Važiuoti visuomeniniu transportu paprastai užtrunka ilgiau, o važinėti taxi kainuoja kur kas brangau. Kartais laikinai automobilį gali duoti ir įmonė, kurioje dirbate, ypatingai tuo atveju, jei jums daug važinėti tenka darbo reikalais. Tačiau, jei įmonė neturi tokios galimybės, bene geriausia išeitis – išsinuomoti automobilį. Kaina tikrai nėra tokia didelė, jei jums tenka daug važinėti – priklausomai nuo miesto, kuriame nuomojatės ir automobilio, kurį norite nuomotis, tai gali kainuoti įvairiai, tačiau net ir sostinėje galima rasti automobilį, kurio nuoma parai tesiekia 50 litų. Taigi, važinėjant taxi išleistumėte tikrai daugiau.

Automobilių nuoma tiesiog nepakeičiama ir tokiais atvejais, kai išvykstate į komandiruotę ne su savo automobiliu. automobilio nuoma taip pat gali pagelbėti orientuotis kitame mieste – jums nereikės važinėti visuomeniniu transportu, o kartu su automobiliu galėsite išsinuomoti ir navigacijos sistemą.

Kartais emigrantai, kuriam laikui grįžę į Lietuvą, taip pat nori išsinuomoti automobilį, nes taip daug patogiau nuvykti į reikiamas vietas, ir nereikia jaudintis, kad neturite nuosavo automobilio. Net ir grįžus į tėvynę galite rasti išeitį, kaip patogiau susisiekti.

Taigi, automobilių nuoma gali praversti įvairiais gyvenimo atvejais. Kam kęsti nepatogumus autobuse ar troleibuse, jei tiesiog galite išsinuomoti automobilį?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *